Zapraszamy na "Puchar Lata" 28.07.2005r.
Już w najbliższą niedzielę VII edycja turnieju piłki nożnej seniorów o "Puchar Lata". Impreza, która od 1999 roku na stałe została wpisana do kalendarza sportowego Debrzna jest zawsze jednym z ostatnich sprawdzianów MKS-u przed początkiem nowego sezonu. Staramy się by rokrocznie do grodu nad Debrzynką przyjeżdżały na turniej inne kluby i teraz będzie podobnie. 31 lipca od godz. 11:00 rozpoczną rywalizację dwaj przedstawiciele koszalińskiej klasy okręgowej: Hubertus Biały Bór (11 miejsce w sezonie 2004/05) i Pionier 95 Borne Sulinowo (12 miejsce), oraz Sparta Złotów. Złotowianie po trzech latach przerwy reaktywowali drużynę seniorów i za kilkanaście dni rozpoczną rozgrywki w pilskiej okręgówce. Zarówno z Hubertusem jak i Pionierem MKS nigdy dotąd nie rozegrał oficjalnego meczu, natomiast ze Spartą graliśmy aż 15 razy (2 zwycięstwa, 5 remisów, 8 porażek, bramki 23:38), ostatnio 3 marca 2002 roku w Złotowie przegrywając 1:2.

Regulamin turnieju jest niezmienny, gramy każdy z każdym 2 razy 20 minut. Wszystkie zespoły otrzymają pamiątkowe puchary, wyróżnieni zostaną także najlepszy zawodnik, bramkarz i król strzelców. Spotkania poprowadzą sędziowie Pomorskiego ZPN: Adam Łukaszewski, Zbigniew Kolter, Robert Szychowski i Artur Kaszuba.