ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Sukces juniorów młodszych 24.09.2005r.
Duże brawa dla juniorów młodszych MKS-u! Ich wygrana z Piastem to największa niespodzianka kolejki. Dotąd człuchowianie gromili rywali nie tracąc nawet jednego gola. Tymczasem czerwono-niebiescy odnieśli bardzo cenne zwycięstwo po golu w końcówce spotkania debiutującego w naszym zespole Błażeja Rosińskiego. Wcześniej obie strony mogły strzelić bramkę, nas uratowała poprzeczka, Piasta słupek po strzale Damiana Bronowickiego.
Mecz rozpoczął się z ponad półgodzinnym opóźnieniem. Wszystko przez to, że potyczka juniorów starszych w Czarnem zaczęła się z poślizgiem na skutek nieporozumienia na linii Czarni - Podokręg Słupski dotyczącego godziny rozegrania spotkania i spóźnionego tym samym przybycia sędziów. Piast został odpowiednio wcześniej poinformowany o naszych kłopotach z dojazdem na czas i nie czynił żadnych problemów (brawo), "błysnął" za to arbiter główny proponując w związku z zaistniałą sytuacją grę... 2 razy 30 minut! Żenada! Młodzi piłkarze rywalizowali ostatecznie w pełnym wymiarze czasowym, czyli 80 minut, gdyż nie wyraziliśmy zgody na specyficzną "propozycję" Pana sędziego.
Juniorzy starsi przegrali z Czarnymi 1:3 i była to niestety porażka zasłużona. Mimo wszystko trzeba pochwalić zespół za postawę w drugich 45 minutach i piękny gol Alana Nalepy. W najbliższą sobotę pauzują, grać będą tylko ich młodsi koledzy, na własnym boisku z Garbarnią Kępice o godz. 12:00.

Juniorzy starsi: Czarni Czarne - MKS Debrzno 3:1 (3:0), bramka dla MKS-u: Alan Nalepa (48)
Skład: K.Grzechnik - Szczepański, Łopieński, Kaczyński, Seryca - Gnitecki, Nalepa, Rachański (79 D.Dudek), Mazur - Kulesza (46 Czaja), P.Grzechnik

Juniorzy młodsi: Piast Człuchów - MKS Debrzno 0:1 (0:0), bramka: Błażej Rosiński (74)
Skład: Kowalczyk - Symanówka, A.Taras, Drapała, Bucholc - Bronowicki (41 Szeliga), Lica, Ł.Dudzic (80 Wołek), Borkowski (69 W.Taras) - Klejdysz (41 Rosiński), K.Dudzic