Wpadka młodzieży 08.04.2006r.
Kiepski mecz rozegrali juniorzy młodsi MKS-u ulegając zasłużenie GKS-owi Kołczygłowy 2:4. Goście zrewanżowali się za jesienną porażkę na własnym boisku. Tylko początek spotkania należał do czerwono-niebieskich, którzy po golu Bartłomieja Licy szybko objęli prowadzenie. Dalsze minuty pierwszej części należały do gości grających z wiatrem. Przewagę udokumentowali dwoma ładnymi bramkami.
Wydawało się, że po zmianie stron rolę się odwrócą, tym bardziej, że już w 48 min. Andrzej Taras doprowadził do remisu bezpośrednio z rzutu rożnego, nie bez udziału obrońców i bramkarza GKS-u. Wprawdzie mieliśmy lekką przewagę, były sytuacje na gole (m.in. dwie poprzeczki), ale to przyjezdni po kontrach dwukrotnie pokonali Tomasza Kowalczyka.
Po świątecznej przerwie następne mecze młodzi piłkarze MKS-u rozegrają 22 kwietnia w Miastku.

MKS Debrzno - GKS Kołczygłowy 2:4 (1:2)
Bramki dla MKS-u: Bartłomiej Lica (8), Andrzej Taras (48)

Skład: Kowalczyk - Szymanówka, A.Taras, Kaczyński (41 Rosiński), Bucholc - Drapała, Ł.Dudzic (70 W.Taras), Bronowicki, Mazur (62 Klejdysz) - Lica, K.Dudzic (56 Romanowski)