ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Prawdziwy szczyt 10.12.2006r.
Jedno spotkanie przykuwało zdecydowanie uwagę obserwatorów trzeciego weekendu ligi halowej. To oczywiście konfrontacja Przybkowa z Ogrodową, dwóch ekip zaliczanych do ścisłej czołówki rozgrywek.
Od pierwszej do ostatniej minuty rzeczywiście trwała zażarta walka. Przybkowo grało głównie z kontry i taka taktyka bardzo długo zdawała egzamin. Gol Pawła Wegnera, dwa trafienia rezerwowego Tomasza Janiaka (w odstępie kilkudziesięciu sekund od wejścia na plac gry!) dały prowadzenie 3:0. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę nadzieję na odwrócenie losów potyczki dał Ogrodowej Mirosław Kisełyczka. Kiedy jednak Wegner podwyższył po zmianie stron na 4:1 sytuacja dla Przybkowa zdawała się być komfortowa. Futbol halowy gwarantuje niesamowite emocje przez cały mecz i tak też stało się w tym przypadku. Bramki Kisełyczki, Piotra Grzechnika, Leszka Begera i Krzysztofa Jaworskiego (na kilkanaście sekund przed końcem) dały zwycięstwo 5:4 obrońcom tytułu. Pozostałe gry nie przyniosły takich wrażeń. Po tej serii spotkań sporo się wyjaśniło. Widać wyraźnie, że o czołowe lokaty będą walczyły już tylko 4 ekipy: Ogrodowa, Juve, Meble i Przybkowo.
17 grudnia o godz. 14:00 następne mecze. Szczególne zainteresowanie będą budzić spotkania Przybkowa z Meblami i Juve.