ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
Urok halówki 07.01.2007r.
Miało być interesująco w pierwszych meczach ligi halowej po świąteczno-noworocznej przerwie i zawodnicy rzeczywiście nie zawiedli kibiców. Po pierwszej połowie meczu Juve-Meble nic nie wskazywało na inne rozstrzygnięcie jak wygrana dębniczan. Spokojne prowadzenie 3:1, wyraźne przewaga w polu, pełna kontrola nad wydarzeniami boiskowymi. Tyle, że... to już przerabialiśmy. Kilka tygodni wcześniej mecz tych zespołów przebiegał niemal identycznie, a w drugich piętnastu minutach sytuacja kompletnie odwróciła się. Teraz uniechowianie również wzięli się ostro do roboty w drugiej połowie i odnieśli zasłużone zwycięstwo. W tej sytuacji dla Mebli ciągle myślących o wygraniu ligi kluczowy miał być kolejny mecz, z Ogrodową. Defensywna taktyka przyjęta od pierwszego gwizdka przez liderów nie przyniosła pożądanego efektu i przegrywali oni po pierwszej odsłonie spotkania aż 0:3. Po zmianie stron Ogrodowa/Gama przycisnęła dębniczan, ale na odrobienie wszystkich strat nie wystarczyło czasu. 4:3 dla Mebli i to... dobrze dla ligi, bowiem zapowiada się ostra rywalizacja o końcowy triumf do ostatniej serii meczów. Dwie efektowne wygrane Przybkowa umocniły tę drużynę na czwartym miejscu, a grad goli Ireneusza Nowaka pozwolił "Łapce" dołączyć do czołówki klasyfikacji strzelców.
14 stycznia o godz. 14:00 przedostatnia seria meczów i m.in. konfrontacje Juve z Ogrodową i Przybkowa z Ogrodową. Ich wyniki powinny wiele wyjaśnić w kwestii ostatecznych rozstrzygnięć tegorocznego sezonu.