Przegrana w zaległym meczu 05.06.2007r.
Juniorzy młodsi MKS-u przegrali w zaległym meczu klasy okręgowej z Brdą Przechlewo 2:5. Zawody rozpoczęły się bardzo dobrze dla debrznian, gdyż już pierwszy atak naszego zespołu przyniósł bramkę Patryka Klejdysza. Gospodarze po trzech minutach wyrównali. W 20 min. znowu na prowadzenie wyszli debrznianie po golu Krzysztofa Dudzica. Jeszcze przed przerwą Brda ponownie doprowadziła do remisu.
Po zmianie stron celnie strzelali już tylko gospodarze i ponieśliśmy zasłużoną porażkę. Nie brakowało wprawdzie sytuacji na bramki dla MKS-u w tej fazie gry, jednak czerwono-niebiescy byli bardzo nieskuteczni. Po raz kolejny objawił się "dyżurny" mankament naszego zespołu, czyli brak wartościowego bramkarza.
7 czerwca o godz. 13:00 następny zaległy mecz juniorów młodszych. Zagramy u siebie z Garbarnią Kępice.

Brda Przechlewo - MKS Debrzno 5:2 (2:2)
Bramki dla MKS-u: Patryk Klejdysz (2), Krzysztof Dudzic (20)
Skład: Mulik (41 P.Bucholc) - Wałaszewski, Piekarski, Szczubiał, Bronowicki - Żal (41 Klukowski), Ł.Dudzic, Kiedrowski (41 Wołek), Gajkowski - Klejdysz (61 Łacko), K.Dudzic