Towarzyska wygrana juniorów C2 21.03.2016r.
Do inauguracji rundy rewanżowej w rozgrywkach klasy okręgowej juniorów C2 pozostały niespełna dwa tygodnie. Ekipa Sebastiana Stalki przygotowująca się do ligowych zmagań udała się do Czarnego na mecz sparingowy i debrznianie zwycięsko wyszli z tej potyczki, pokonując Czarnych 2:1 po golach Kacpra Bieleckiego.

Do przerwy żadnemu z piłkarzy nie udało się zaskoczyć bramkarzy, a rywalizacja była bardzo równa. Podobnie kształtował się obraz gry w drugiej odsłonie z tą różnicą, iż w tym okresie futbolówka trzykrotnie znalazła drogę do siatki. Wynik otworzył K. Bielecki w 37. minucie po ładnej akcji zainicjowanej przez Jakuba Nykiela i dokładnym podaniu Mateusza Treli. Gospodarze odrobili straty w 45 min. po strzale tuż przy słupku w zamieszaniu podbramkowym. Na 2:1 ustalił rezultat ponownie K. Bielecki po ataku prawą stroną i uderzeniu z ostrego kąta, nie bez udziału golkipera Czarnych.

Trener MKS-u sprawdził dyspozycję trzynastu piłkarzy, w tym debiutanta, wychowanka Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Szymona Gdańca.

Czarni Czarne- MKS Debrzno 1:2 (0:0)
Gole dla MKS-u: Kacper Bielecki (37, 61)
MKS: Barczewski- Gdaniec, Marzec, Kamowski, K. Kiedrowicz- Bielecki, Pałubicki, Trela, Nykiel- Plewa, Belter. Grali również: Andrzejewska i Łukaszewski