AKTUALNOŚCI
Wiktoria Pomorskiego ZPN-u, kolejna bramka Zuzi22.09.2016r.
W rozegranym wczoraj na bocznym (ze sztuczną nawierzchnią) boisku Gryfa Słupsk meczu kadr województw pomorskiego i zachodniopomorskiego dziewcząt w kategorii U-13 lepsze okazały się gospodynie, wygrywając 2:1. Warto nadmienić, iż jedną z dwóch bramek dla ekipy Pomorskiego ZPN-u strzeliła piłkarka MKS-u Debrzno Zuzanna Karwacka.

Zuzia trafiła jeszcze w pierwszej połowie, zdobywając gola na 2:0. Po przerwie do głosu doszły rywalki, które uzyskały kontaktową bramkę, ale reprezentantki naszego okręgu "dowiozły" minimalne zwycięstwo do końcowego gwizdka. Jak na razie bilans występów debrznianki w kadrze jest bardzo pomyślny: dwa spotkania, dwa gole! Gratulacje!