AKTUALNOŚCI
"Okoń" wrócił do treningów, Szostek już gra25.10.2016r.
Takie wiadomości cieszą, bo (odpukać!) oznaczają wzmocnienie kadry drużyny seniorów i lepsze prognozy na przyszłość. Po trzymiesięcznej pauzie spowodowanej groźnym urazem wrócił w minionym tygodniu do zajęć treningowych Damian Okoński. 17-latek doznał bolesnego urazu (złamanie lewego barku z przemieszczeniem) w trakcie sparingowej potyczki z Pogonią Łobżenica 17 lipca w Debrznie, przeszedł operację w szpitalu w Chojnicach, a następnie cierpliwie rehabilitował się.

Obecnie powoli wraca do futbolowej aktywności i miejmy nadzieję, że wkrótce będzie mógł być brany pod uwagę przez trenera Pawła Władyczaka w meczach o mistrzowskie punkty. Nie tylko na treningach, ale i na murawie zameldował się natomiast Krystian Szostek, którego niepewna sytuacja zdrowotna była przyczyną wielomiesięcznej absencji. Defensor emkaesiaków zaliczył pełne 90 minut w sobotniej konfrontacji z Leśnikiem Cewice, spisał się dobrze i oby było to zaczątkiem regularnej gry w lidze.

Niestety, oprócz pozytywnych informacji nie brak także tych niekorzystnych. Michał Pacholik mimo kilku prób powrotu do treningów rundę jesienną może już w praktyce spisać na straty. To samo dotyczy kontuzjowanych od dłuższego czasu Przemysława Szczubiała i Wojciecha Tarasa oraz mającego również kłopoty ze zdrowiem Patryka Górnowicza.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::