AKTUALNOŚCI
Przenosiny na halę- na początek Jastrowie 08.11.2016r.
12 listopada 2016r. zainaugurujemy piłkarski sezon pod dachem. Juniorzy D2 MKS-u, a więc zespół Sławomira Słonki tego dnia o godz.10.00 rozpoczną rywalizację w turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Do imprezy zakwalifikowano osiem teamów, które będą konfrontować się w dwóch czterodrużynowych grupach (wyłonionych drogą losowania przed imprezą) systemem "każdy z każdym". Po wstępnej fazie czekają futbolistów gry o poszczególne miejsca (siódme, piąte, trzecie i pierwsze) wg lokat, jakie w niej zajmą. Oprócz czerwono-niebieskich w jastrowskim obiekcie zaprezentują się gospodarze, czyli Polonia oraz Football Academy Fair Play Złotów, UKS Czwórka Wałcz, Lubuszanin Trzcianka, Joga Bonito Okonek, AP Szczecinek i Football Academy Piła.

Warto przypomnieć, że w identycznych zawodach ekipa Słonki uczestniczyła dwanaście miesięcy temu, zajmując wówczas drugą pozycję. Obsada była podobna, jedynie zamiast awizowanych teraz drużyn Lubuszanina i Czwórki w turniejowe szranki w 2015 roku stanęły Orzeł 2010 Wałcz i Sparta Złotów, a okonecka Joga Bonito wystąpiła pod szyldem Włókniarza.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::