AKTUALNOŚCI
W weekend zapraszamy do hali Zespołu Szkół01.12.2016r.
Grudzień to cykl tradycyjnych świąteczno-noworocznych imprez piłkarskich przeznaczonych dla dzieci. Będzie sporo grania, bowiem jak wspominaliśmy wcześniej organizujemy turnieje w sześciu kategoriach wiekowych. Jako pierwsi odwiedzą obiekt szkolny przy ul. Królewskiej w Debrznie zawodnicy z roczników 2008 oraz 2003.

W sobotę 3 grudnia o godz.10.00 zaczniemy rywalizację ośmiolatków. Do zawodów ostatecznie zgłosiło się osiem drużyn. Oprócz dwóch ekip gospodarzy (AP 2012 MKS Debrzno) obejrzymy w akcji również dwa zespoły AP Człuchów, a ponadto po jednym Sokoła Wyczechy, Joga Bonito Okonek, Kolejarza Chojnice i FA Respect Zakrzewo. Stawkę podzielimy drogą losowania na dwie grupy, a w poźniejszej fazie finałowej odbywać się będą mecze o lokaty 1-4 i 5-8, co oznacza, iż każdy team zaprezentuje się w pięciu spotkaniach.

Niedziela 4 grudnia należeć będzie do kilka lat starszych piłkarzy, gdyż wówczas odbędzie się turniej rocznika 2003. W dużo skromniejszej, bo tylko pięciodrużynowej obsadzie. Przyjadą do nas AP Szczecinek, AP Człuchów, Kolejarz Chojnice, a grono uczestników uzupełnią dwa zespoły AP 2012 MKS Debrzno.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych piłką nożną w wydaniu dziecięcym do kibicowania!

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::