AKTUALNOŚCI
Lider przed JFA i Joga Bonito, debrznianie tym razem bez medali13.12.2016r.
Wygraną Lidera Rychnowy, a zatem zespołu prowadzonego przez Marcina Żukowskiego, na co dzień zawodnika... ekipy seniorów MKS-u Debrzno zakończył się świąteczno-noworoczny turniej piłki nożnej dzieci z rocznika 2006 (i młodszych). W rywalizacji uczestniczyło aż dziesięć ekip, a więc były to najlepiej obsadzone zawody z wszystkich organizowanych przez nasz klub w grudniu.

Czerwono-niebieskich reprezentowały w tej imprezie aż trzy składy. Za dwa był odpowiedzialny Paweł Władyczak, jednym dowodził Bartłomiej Lica. Pierwszy team emkaesiaków bez większych problemów przebił się do najlepszej czwórki, jednak w decydującej rozgrywce uległ zarówno późniejszym triumfatorom z Rychnów, jak i rówieśnikom z Okonka. Porażki po 0:1 ujmy nie przynoszą, walka była bardzo wyrównana i sprawdzian można spokojnie zapisać po stronie pozytywów.

Nagrody indywidualne przypadły w udziale dwóm zawodnikom JFA Przechlewo (Kacper Szostak i Maximilian Frączyk) oraz przedstawicielowi Lidera, Maksymilianowi Borzyszkowskiemu, który w zaciętym "wyścigu" o miano najlepszego snajpera zdobywając sześć bramek minimalnie wyprzedził swojego klubowego kolegę Sebastiana Jusińskiego oraz emkaesiaka Mateusza Szczura, którzy trafiali po pięć razy.

Gratulował udanej sportowej postawy oraz wręczył suweniry (puchary, medale i statuetki) zespołom i piłkarzom burmistrz Wojciech Kallas. Turniej przeprowadziliśmy we współpracy z Zespołem Szkół, Centrum Kultury, Sportu i Turystyki oraz Urzędem Miasta i Gminy. Był elementem realizacji przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Sport dla każdego-Debrzno 2016" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.

Wyniki i strzelcy bramek dla drużyn debrzneńskich:

Grupa A

Kolejarz- JFA 0:3
AP 2012 MKS- Myśliwiec 2:1 (M. Szczur 2)
UKS Czwórka- Kolejarz 2:0
JFA- AP 2012 MKS 2:1 (M. Szczur)
Myśliwiec- UKS Czwórka 1:0
Kolejarz- AP 2012 MKS 1:4 (M. Szczur 2, Kaczyński, Szlaga)
JFA- Myśliwiec 0:0
AP 2012 MKS- UKS Czwórka 1:0 (Szlaga)
Myśliwiec- Kolejarz 2:0
UKS Czwórka- JFA 1:0

Tabela

1. AP 2012 MKS Debrzno 9 8-4
2. JFA Przechlewo 7 5-2
3. Myśliwiec Tuchomie 7 4-2
4. UKS Czwórka Wałcz 6 3-2
5. Kolejarz Chojnice 0 1-11

Grupa B

AP 2012 MKS II- AP 2012 MKS III 1:0 (Miszewski)
Lider- Joga Bonito 1:1
UKS Czwórka II- AP 2012 MKS II 1:0
AP 2012 MKS III- Lider 0:4
Joga Bonito- UKS Czwórka II 3:0
AP 2012 MKS II- Lider 1:5 (samobójcza)
AP 2012 MKS III- Joga Bonito 0:5
Lider- UKS Czwórka II 3:1
Joga Bonito- AP 2012 MKS II 4:0
UKS Czwórka II- AP 2012 MKS III 2:0

Tabela

1. Joga Bonito Okonek 10 13-1
2. Lider Rychnowy 10 13-3
3. UKS Czwórka II Wałcz 6 4-6
4. AP 2012 MKS II Debrzno 3 2-10
5. AP 2012 MKS III Debrzno 0 0-12

półfinały

Lider- AP 2012 MKS 1:0
JFA- Joga Bonito 0:0 karne 3:1

o IX miejsce

Kolejarz- AP 2012 MKS III 3:1 (Andrearczyk)

o VII miejsce

UKS Czwórka- AP 2012 MKS II 5:0

o V miejsce

Myśliwiec- UKS Czwórka II 4:1

o III miejsce

Joga Bonito- AP 2012 MKS 1:0

finał

Lider- JFA 2:1

kolejność końcowa

1. Lider Rychnowy
2. JFA Przechlewo
3. Joga Bonito Okonek
4. AP 2012 MKS Debrzno
5. Myśliwiec Tuchomie
6. UKS Czwórka II Wałcz
7. UKS Czwórka Wałcz
8. AP 2012 MKS II Debrzno
9. Kolejarz Chojnice
10. AP 2012 MKS III Debrzno

Składy drużyn

Lider Rychnowy: Adrian Bernacki, Maksymilian Borzyszkowski (6), Błażej Gogołek (2), Sebastian Jusiński (5), Krzysztof Kraszewski, Samuel Pietraszak (3), Bartłomiej Prądziński, Jakub Śledź
Trener: Marcin Żukowski

JFA Przechlewo: Igor Adrych (1), Łukasz Dobek, Błażej Dorszyński, Maximilian Frączyk, Szymon Jakubowski, Maciej Łącki (3), Wiktor Malicz, Wiktor Płuciennik, Kacper Szostak (2), Jakub Szydłowski, Norbert Tyborski, Kacper Zabłocki
Trener: Radosław Kamiński

Joga Bonito Okonek: Paweł Fornal, Bartosz Kapusta (4), Łukasz Kiełtyka (3), Maciej Miara (4), Hubert Olczyk, Mariusz Peciak, Tobiasz Sudnikowicz, Jakub Wielgus (3), Adam Zub, Bartosz Żabik
Trener: Tomasz Zabrocki

AP 2012 MKS Debrzno: Mikołaj Brzykcy, Wiktor Górecki, Jakub Kaczyński (1), Konrad Kieruj, Oliwia Sekta, Mateusz Szczur (5), Szymon Szlaga (2), Wojciech Zembrzycki
Trener: Paweł Władyczak

Myśliwiec Tuchomie: Bartosz Depka Prądziński (1), Hubert Durbas, Justin Fronda (1), Tomasz Hapka (1), Tomasz Kuik Studziński, Oskar Marczak (3), Szymon Rekowski (2), Bartosz Wilczyński, Tomasz Wroński
Trener: Ireneusz Wnuk Lipiński

UKS Czwórka II Wałcz: Szymon Górski, Dawid Jankowski (1), Bartosz Kniaź (1), Bartosz Kozłowski, Olivier Krasowski, Karol Krawczyk (1), Mikołaj Ławniczak, Łukasz Skwarna (1), Borys Smolarz, Dagmara Stępień (1)
Trener: Piotr Dziekański

UKS Czwórka Wałcz: Igor Armuła, Kewin Czubek (2), Mikołaj Dobrowolski (3), Maciej Dziekański, Aleksander Kuzia, Jakub Moskwa, Bartosz Rorbach (2) + jeden gol samobójczy
Trener: Piotr Dziekański

AP 2012 MKS II Debrzno: Marcel Brzozowski, Jakub Florek, Seweryn Gierada, Dominik Kitowski, Kamil Kowalczyk, Kacper Miszewski (1), Mateusz Szajgin, Marek Śledziński + jeden gol samobójczy
Trener: Paweł Władyczak

Kolejarz Chojnice: Jakub Brajer, Serafin Buza (1), Gracjan Hajdasz, Adrian Jażdżewski, Szymon Jażdżewski (3), Hubert Łangowski, Hubert Piepiórka, Oskar Śmigalski, Błażej Wahl
Trener: Izabela Betcher

AP 2012 MKS III Debrzno: Kacper Andrearczyk (1), Dawid Banasik, Jakub Fojut, Łukasz Głodek, Patryk Gondor, Paweł Idziak, Mateusz Marchewka, Paweł Szczur, Dawid Szopiński, Szymon Tlock, Maksymilian Wieczorek
Trener: Bartłomiej Lica

Najlepszy zawodnik: Kacper Szostak (JFA)
Najlepszy bramkarz: Maximilian Frączyk (JFA)
Król strzelców: Maksymilian Borzyszkowski (Lider) 6 goli

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::