środa 17 kwietnia godz.18.30-20.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia 19.00-20.30 Stadion Miejski/boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Sokołem Wyczechy niedziela 21 kwietnia godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na mecz klasy okręgowej z Orłem Kołczygłowy niedziela 21 kwietnia godz.10.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Orłem Kołczygłowy niedziela 21 kwietnia godz.10.00 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
W Dniu Kobiet Zuzia zagra z Lubuskim ZPN-em
01.03.2017r.
Zuzanna Karwacka, podobnie jak kilkakrotnie w rundzie jesiennej trwającego sezonu, otrzymała powołanie do udziału w zgrupowaniu Kadry Pomorza U-13 dziewcząt, które zaplanowano tym razem na obiektach przy ul. Olimpijskiej 5 w Gdyni w dniach 5-8 marca. Na zakończenie wizyty w Trójmieście zawodniczka MKS-u Debrzno wystąpi w pierwszej wiosennej potyczce mistrzowskiej reprezentacji naszego województwa z przedstawicielkami Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.
Dodajmy, że piłkarka czerwono-niebieskich przebywała w minioną niedzielę, jak to wcześniej awizowaliśmy, na konsultacji w Gdyni. Teraz pobyt będzie dłuższy i w dużo skromniejszym gronie futbolistek wyselekcjonowanych z myślą o meczu o punkty. Oto pełna lista powołanych:
1. Dominika Borchardt Lider Rychnowy
2. Nikola Chudzińska AP LG Gdańsk
3. Celina Cupa Lider Rychnowy
4. Katarzyna Deranek Olimpico Malbork
5. Julia Formela Radunia Stężyca
6. Amelia Garcon AP LG Gdańsk
7. Julia Jędrzejewska Olimpico Malbork
8. Nikola Kankowska GOSRiT Luzino 9. Zuzanna Karwacka MKS Debrzno
10. Anastazja Krampa UKS Dragon Bojano
11. Katarzyna Książek Lider Rychnowy
12. Weronika Lewandowska KS Sulmin
13. Anna Markowska Sztorm Gdynia
14. Oliwia Martyka Sztorm Gdynia
15. Monika Mierzejewska UKS Dragon Bojano
16. Agata Murawska GKS Żukowo
17. Roksana Nawrotek Pomerania Gdańsk
18. Magdalena Sobal Orły Tczew
19. Wiktoria Stanisławska Lider Rychnowy
20. Paulina Talenta Salos Słupsk
21. Weronika Tarnawska AP LG Gdańsk
22. Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska Chojniczanka Chojnice