Zwycięstwo w Polnicy22.03.2017r.
W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym juniorów D2 MKS Debrzno pokonał na wyjeździe Lidera Rychnowy 4:1. Piłkarze (i piłkarki, bo wśród gospodarzy grały także dziewczęta) spotkali się na obiekcie w Polnicy, a rywalizacja jak ustalili trenerzy (Sławomir Słonka i Marcin Żukowski) trwała trzy tercje po dwadzieścia minut każda.

W pierwszej do siatki trafił Norbert Wieszewski, drugą przegraliśmy 0:1, a w ostatniej trzy bramki strzelili emkaesiacy (Szymon Maza 2 i Dominik Pikulik), zapewniając sobie wyraźne w sumie zwycięstwo. Do rozpoczęcia rozgrywek ligowych jeszcze jedenaście dni. W niedzielę 2 kwietnia nasza drużyna, która przypomnijmy prowadzi w tabeli po rundzie jesiennej, pojedzie do Chojnic, aby na tamtejszym "Modraku" o godz.16.00 zmierzyć się z Chojniczanką.

Lider Rychnowy- MKS Debrzno 1:4
Gole dla MKS-u: Szymon Maza 2, Norbert Wieszewski, Dominik Pikulik
MKS: M. Kaczmarczyk- W. Bielecki, Cieszyński, Goryl, Sz. Górecki, Janke, H. Kaczmarczyk, Kujawski, Lange, Maza, Pachura, Pikulik, Stryszyk, Wieszewski