środa 17 kwietnia godz.18.30-20.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia 19.00-20.30 Stadion Miejski/boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Sokołem Wyczechy niedziela 21 kwietnia godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Tęczą Brusy poniedziałek 15 kwietnia godz.14.50 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Tęczą Brusy poniedziałek 15 kwietnia godz.14.50 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
Przedłużony sezon pomorskiej reprezentacji dziewcząt
18.05.2017r.
O sukcesach grającej w Kadrze Pomorza U-13 zawodniczki naszego klubu Zuzanny Karwackiej informowaliśmy na bieżąco przez całą kampanię 2016/2017. Okazuje się, że sześć meczów w rozgrywkach międzyokręgowych to dla debrznianki wcale nie koniec w tej edycji, jeśli chodzi o wojewódzką drużynę. Ponieważ w zmaganiach czterech regionów Pomorzanki zajęły drugie miejsce, wywalczyły prawo gry w półfinale mistrzostw Polski.
Nie znamy jeszcze dokładnego terminu i miejsca kolejnych spotkań, trenerzy Karol Złonkiewicz i Hanna Dryja zaprosili natomiast swoje podopieczne na trzydniowe zgrupowanie przygotowawcze do turnieju, które odbędzie się w Nowej Wsi Przywidzkiej koło Gdańska. Całość zaplanowano w okresie 26-28 maja, a na liście powołanych znajduje się rzecz jasna Zuzia. Oto pełny wykaz dziewiętnastu wyróżnionych futbolistek wraz z przynależnością klubową:
1. Dominika Borchardt Lider Rychnowy
2. Celina Cupa Lider Rychnowy
3. Katarzyna Deranek Olimpico Malbork
4. Natalia Dudzińska AP Banino
5. Julia Formela Radunia Stężyca
6. Nikola Kankowska GOSRiT Luzino 7. Zuzanna Karwacka MKS Debrzno
8. Katarzyna Książek Lider Rychnowy
9. Weronika Lewandowska KS Sulmin
10. Anna Markowska Sztorm Gdynia
11. Oliwia Martyka Sztorm Gdynia
12. Monika Mierzejewska Dragon Bojano
13. Kalina Niski Sokół Ełganowo
14. Sara Podsiadło Powiśle Dzierzgoń
15. Marcelina Preuss Sokół Ełganowo
16. Julia Sitarz Sztorm Gdynia
17. Magdalena Sobal Gryf Tczew
18. Karolina Tadaszak Olimpico Malbork
19. Paulina Talenta Salos Słupsk