Niepowodzenie w Gdyni09.09.2017r.
Przegraliśmy na wyjeździe z Arką Gdynia 0:3 w czwartej kolejce rozgrywek I ligi wojewódzkiej juniorów D1. Gospodarze mieli przed meczem odbywającym się na sztucznej nawierzchni na swoim koncie dwie porażki, lecz i tak konfrontacja z nimi jawiła się jako bardzo trudna. Przewidywania znalazły odzwierciedlenie na boisku. Mimo trzybramkowej różnicy trener Sławomir Słonka ocenił postawę drużyny debrzneńskiej dużo bardziej pochlebnie niż dwa tygodnie wcześniej w Ustce.

Pojechaliśmy do Gdyni bez chorych Huberta Kaczmarczyka i Szymona Mazy. Już w 6 min. miejscowi objęli prowadzenie i w zasadzie na wstępie było jasne, że będzie nam ciężko odwrócić losy rywalizacji. W 11 i 17 min. dwa razy dobrze interweniował Mateusz Kaczmarczyk. Staraliśmy się z całych sił, ale bez konkretnych okazji na gole. Tymczasem w 24. minucie przeciwnicy po raz wtóry ulokowali futbolówkę w siatce bramki MKS-u. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej odsłony.

Po przerwie podjęliśmy walkę, dwukrotnie pokazał się Jakub Oleksiewicz (niezły strzał w 34 min. oraz akcja z 36 min., gdy został zablokowany), próbował uderzać Szymon Górecki, także Dominik Pikulik. Niestety, nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na defensywę arkowców. W 51 min. po kornerze było 0:3 i potem rezultat nie drgnął już w żadną stronę.

W kolejny weekend pauzujemy, gdyż potyczka z Chojniczanką Chojnice została przełożona na środę 27 września. Zatem dopiero po dwóch tygodniach przerwy czerwono-niebiescy pojadą do Tczewa na mecz z Gryfem. Zaplanowano go na sobotę 23 września 2017r., o godz.11.00.

Dziękujemy za współpracę przy relacji z dzisiejszych zawodów Pauli Pikulik.

Arka Gdynia- MKS Debrzno 3:0 (2:0)
MKS: M. Kaczmarczyk- Belter, W. Bielecki, Goryl, Sz. Górecki, Janke, Karwacka, Kujawski, H. Lange, J. Oleksiewicz, Pachura, Pikulik, Stryszyk