Remis z FA Fair Play22.03.2018r.
W kontrolnym spotkaniu drużyn rocznika 2006 (i młodsi) a więc juniorów D2 zremisowaliśmy na wyjeździe z FA Fair Play Złotów 2:2. Trenerzy (Paweł Władyczak i Adam Ziółkowski) postanowili, że piłkarze zagrają trzy tercje po 20 minut. Po pierwszej wygrywaliśmy 1:0, drugą przegraliśmy 1:2, trzecia nie przyniosła goli. Obydwa trafienia dla emkaesiaków były autorstwa Jakuba Kaczyńskiego.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu na sparing Marcelinie Kaczyńskiej i Radosławowi Szlaga.

FA Fair Play Złotów- MKS Debrzno 2:2 (0:1, 2:1)
Bramki dla MKS-u: Jakub Kaczyński 2
MKS: Kieruj, Szajgin- Bednarczyk, Brzykcy, W. Górecki, Kaczyński, Kulicki, K. Miszewski, Sobczak, M. Szczur, Szlaga, Wrzeszcz