środa 17 kwietnia godz.18.30-20.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia 19.00-20.30 Stadion Miejski/boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Sokołem Wyczechy niedziela 21 kwietnia godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na mecz klasy okręgowej z Orłem Kołczygłowy niedziela 21 kwietnia godz.10.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Orłem Kołczygłowy niedziela 21 kwietnia godz.10.00 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
Debeściaki FC z najcenniejszym pucharem, Kulicki wywalczył statuetkę
06.09.2018r.
W ramach dzisiejszego treningu ekip juniorów E1 i E2 (roczniki 2008 i 2009) w ciągu dwóch godzin dokończyliśmy wakacyjny turniej "dzikich" drużyn. Godzi się wspomnieć, iż w pierwotnym terminie, czyli 14 sierpnia, rywalizowali uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, zmagania najmłodszych przełożyliśmy natomiast na początek września. W imprezowe szranki stanęły w czwartek cztery zespoły i jak widać po zamieszczonych u dołu materiału rezultatach meczów gry były zacięte i interesujące.
Ostatecznie, jak wskazywała już na to sama trafnie dobrana nazwa teamu, na pierwszym miejscu znalazły się Debeściaki FC, a przedstawiciel tej drużyny zgarnął również nagrodę indywidualną, gdyż królem strzelców z dorobkiem sześciu bramek został Mateusz Kulicki.
Zawody poprowadzili trenerzy Dariusz Piekarski i Łukasz Płóciennik. Dziękujemy!
Wyniki
Debeściaki FC- Prestiżowy Skład 3:2
Lordy- Janusze 2:1
Debeściaki FC- Janusze 3:1
Lordy- Prestiżowy Skład 4:1
Debeściaki FC- Lordy 3:2
Janusze- Prestiżowy Skład 3:1
Tabela
1. Debeściaki FC 9 9-5
2. Lordy 6 8-5
3. Janusze 3 5-6
4. Prestiżowy Skład 0 4-10
Składy drużyn
Debeściaki FC: Maksymilian Fąs, Wojciech Gwiździel, Kacper Kaczor, Sebastian Kanecki, Bartosz Karbownik, Mateusz Kulicki
Lordy: Dawid Białek, Maksymilian Czyżykowski, Alan Domek, Antoni Sadowski, Fabian Wójtowicz
Janusze: Wiktor Gibuła, Filip Lange, Emil Paczkowski, Stefan Paprota, Antoni Pazdzioch, Maciej Wejman
Prestiżowy Skład: Aleks Czyżykowski, Jakub Jaśkiewicz, Wojciech Kalla, Tomasz Lamot, Marek Majewski, Miłosz Szyszka