Trzy tercje, 18 bramek...21.08.2019r.
W towarzyskim spotkaniu przedsezonowym juniorzy B MKS-u rozgromili na wyjeździe Brdę Przechlewo 18:0. Trenerzy (Sylwester Żmuda Trzebiatowski i Łukasz Płóciennik) umówili się na grę w wymiarze trzech tercji po 30 minut. W każdej z nich czerwono-niebiescy lokowali piłkę w siatce bramki rywali po sześć razy, sami nie tracąc żadnego gola. Trafiało łącznie siedmiu zawodników, dopisaliśmy również jedną bramkę ze strzału samobójczego.

W debrzneńskiej ekipie zagrało czternastu zawodników. Drużynę teraz czeka dużo poważniejsze zadanie w niedzielę 25 sierpnia, gdy rozpoczniemy edycję 2019/2020 w okręgówce od potyczki u siebie z Kolejarzem Chojnice. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz.11.00.

Brda Przechlewo- MKS Debrzno 0:18 (0:6, 0:12)
Gole: Kacper Bielecki (25, 29, 83, 86), Szymon Maza (30, 44, 89), Gracjan Wenda (31, 32, 65), Jakub Nykiel (34, 58-k, 90), Kacper Kubicki (8, 27), Jakub Kuliński (12), Wojciech Kaczmarek (47-k), samobójczy (75)
MKS: Grudziński- Nykiel, Stryszyk, Kaczmarek, H. Lange- K. Bielecki, Kuliński, Maza, Małka- Wenda, Kubicki. Grali ponadto: Majkowski, Pachura i Wieszewski