"Domin" zdominował Euroboisko01.03.2020r.
Zwycięstwem 8:3 zakończył się kontrolny mecz juniorów C2 z Orłem Wałcz. Na sztucznej nawierzchni tamtejszego Euroboiska czerwono-niebiescy okazali się zdecydowanie lepsi od drużyny gospodarzy, złożonej z piłkarzy roczników 2005 i 2006. Zespół Pawła Władyczaka od początku towarzyskiej potyczki przeważał i konsekwentnie dokumentował ten fakt golami. Do przerwy zdobyliśmy trzy, w drugiej połowie kolejnych pięć, na co przeciwnicy ripostowali w sumie jedynie trzykrotnie.

"Królem polowania" był tradycyjnie Dominik Pikulik, z którym defensorzy wałeccy i bramkarz Orła zupełnie nie mogli sobie poradzić. Napastnik MKS-u ulokował futbolówkę w siatce aż siedmiokrotnie! Ósme trafienie dołożył dość niespodziewanie Marek Śledziński. Niespodziewanie, bo dotąd ten zawodnik rzadko gościł pod bramką rywali w trakcie swojej futbolowej przygody, mając na boisku inne zadania, ale gdy to uczynił w Wałczu, to od razu wpisał się na listę strzelców. Gol był troszkę kuriozalny, bo wysoko szybująca piłka skozłowała i zaskoczyła bramkarza miejscowych...

Debrzeński trener testował w niedzielnym spotkaniu Adriana Grabkę, grającego dotychczas w Piaście Człuchów. Niebawem okaże się czy obrońca dołączy na dłużej do emkaesiaków.

Przed teamem z ul. Sportowej jeszcze sparing z Polonią Jastrowie u siebie w środę 4 marca, a potem już długo wyczekiwana liga...

Orzeł Wałcz- MKS Debrzno 3:8 (1:3)
Gole dla MKS-u: Dominik Pikulik 7, Marek Śledziński
MKS: Olas, Mat. Szajgin- Bednarczyk, Brzykcy, W. Górecki, Grabka, H. Kaczmarczyk, Kaczyński, Kieruj, Piotrowski, Pikulik, Sobczak, Szlaga, Śledziński