AKTUALNOŚCI
Bilans rundy jesiennej (7) - seniorzy05.04.2020r.
O tej porze w normalnych warunkach mielibyśmy za sobą już cztery kolejki ligowej wiosny, ale jak wiadomo okoliczności są zgoła inne, więc spokojnie możemy powrócić do wydarzeń I rundy w okręgówce seniorów. Prezentujemy dzisiaj materiał podsumowujący tamten czas od strony statystycznej, co złoży się na podstawowy obraz tego, jak prezentowali się czerwono-niebiescy w spotkaniach mistrzowskich.

Nie był to udany okres, bo chociaż podopieczni Sławomira Słonki bardzo dobrze wystartowali (trzy zwycięstwa i dwa remisy), to od feralnego meczu na własnym boisku z Myśliwcem Tuchomie w szóstej serii (1:3), zaczęliśmy totalny odwrót i odtąd każdy punkcik był dosłownie na wagę złota. Wystarczy przypomnieć, że w pozostałych dziesięciu spotkaniach debrznianie zdobyli zaledwie cztery oczka, wygrywając z Zawiszą Borzytuchom (2:0), a następnie, po paśmie sześciu porażek z rzędu, zremisowali na finiszu na wyjeździe z GTS-em Czarna Dąbrówka (1:1). To spowodowało, iż MKS obsunął się ze ścisłej czołówki klasyfikacji na jedenastą lokatę, czyli... ostatnią bezpieczną, biorąc pod uwagę zapisy regulaminowe i realną perspektywę spadku z IV ligi do klasy okręgowej dwóch drużyn reprezentujących ziemię słupską.

Na szczycie zestawienia dość szybko usadowiły się ekipy Aniołów Garczegorze i Sparty Sycewice i to one miały, patrząc na ogromną przewagę nad resztą stawki, między sobą rozsądzić sprawę bezpośredniego awansu oraz w przypadku drugiej pozycji kwalifikacji do baraży o promocję szczebel wyżej. Wszystkie te rachuby na dziś okazują się jednak funta kłaków warte, gdyż liga nie gra i decyzja co dalej z sezonem 2019/2020 leży w gestii futbolowych władz...

Razem: 15 meczów, 4 zwycięstwa, 3 remisy, 8 porażek, 15 punktów, bramki 23-39

U siebie: 7 spotkań, 2 wygrane, 1 remis, 4 przegrane, 7 punktów, gole 15-19

Wyjazd: 8 spotkań, 2 wygrane, 2 remisy, 4 przegrane, 8 punktów, gole 8-20

Mecze (w nawiasach liczba spotkań w pełnym wymiarze czasowym):
Wojciech Taras 15(15), Paweł Władyczak 15(15), Kamil Masternak 15(4), Błażej Borucki 14(14), Sławomir Słonka 14(14), Michał Pacholik 14(11), Wojciech Marzec 13(12), Norbert Mucha 13(7), Kacper Bielecki 13(1), Patryk Klejdysz 13(1), Damian Kamowski 12(2), Maciej Domański 10(6), Sebastian Stalka 9(3), Wojciech Marczak 9(0), Krzysztof Szawarniak 8(5), Mariusz Góra 8(3), Michał Kawczak 4(0), Damian Litwiniuk 4(0), Łukasz Płóciennik 4(0), Krzysztof Dudzic 3(0), Radosław Wójtowicz 3(0), Krystian Paciorek 1(1), Bartłomiej Lica 1(0), Tomasz Małka 1(0)

Nie grali:
Jakub Racinowski, Krystian Szostek

Gole:
9- Patryk Klejdysz, 2- Kacper Bielecki, Kamil Masternak, Sebastian Stalka, Krzysztof Szawarniak i Wojciech Taras, 1- Mariusz Góra, Michał Kawczak i Norbert Mucha + jeden gol samobójczy

Żółte kartki:
5- Wojciech Marzec, 3- Maciej Domański, Patryk Klejdysz, Kamil Masternak, Sławomir Słonka i Wojciech Taras, 2- Kacper Bielecki, Błażej Borucki i Michał Pacholik, 1- Damian Kamowski, Michał Kawczak, Damian Litwiniuk, Wojciech Marczak, Sebastian Stalka i Radosław Wójtowicz

Czerwone kartki:
1- Wojciech Marzec

MKS vs rywale:
Strzały celne: 94-94 (bez meczów z Piastem i GTS-em)
Strzały niecelne: 79-112 (bez meczów z Piastem i GTS-em)
Rzuty rożne: 62-72 (bez meczów z Piastem i GTS-em)
Spalone: 23-16 (bez meczów z Piastem i GTS-em)
Faule: 130-212 (bez meczów z Piastem i GTS-em)
Żółte kartki: 32-34
Czerwone kartki: 1-3
Karne: 3-5

Gole zdobywane i tracone:
1-15 min. 2-6
16-30 min. 3-7
31-45 min. 5-7
+45 min. 0-0
46-60 min. 5-4
61-75 min. 2-8
76-90 min. 5-6
+90 min. 1-1

Widzowie:
U siebie: 900
Wyjazd: 430

z
a
w
o
d
n
i
k
m
e
c
z
e
c
z
a
s

g
r
y
b
r
a
m
k
i
a
s
y
s
t
y
c
e
l
n
e
n
i
e
c
e
l
n
e
f
a
u
l
e
f
a
u
l
o
w
a
n
y
s
p
a
l
o
n
e
Wojciech Taras15135027313181
Paweł Władyczak15135025119441
Błażej Borucki1412601116412
Sławomir Słonka1412601
Wojciech Marzec13116714178
Kamil Masternak1511362113920163
Michał Pacholik141126234217
Norbert Mucha139651135610
Kacper Bielecki13841231287131
Maciej Domański108132135
Patryk Klejdysz13764922312689
Sebastian Stalka96772297610
Krzysztof Szawarniak85812106152
Mariusz Góra854711233
Damian Kamowski1234211235
Wojciech Marczak92391431
Michał Kawczak415011323
Krystian Paciorek190
Łukasz Płóciennik47021
Krzysztof Dudzic3352
Radosław Wójtowicz333122
Damian Litwiniuk423
Bartłomiej Lica115
Tomasz Małka1131


Uwaga! Statystyka indywidualna w działach "strzały celne", "strzały niecelne", "faule", "faulowany" i "spalone" bez meczów z Piastem Człuchów i GTS-em Czarna Dąbrówka, ponieważ w ich trakcie nie była prowadzona.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::