AKTUALNOŚCI
Korygujemy plan sparingów13.06.2020r.
Do przedstawionego dwanaście dni temu kalendarza gier kontrolnych drużyny seniorów MKS-u jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmianę. W piątek 17 lipca o godz.18.30 ekipa Sławomira Słonki miała zagrać wyjazdowy mecz z Pogonią Łobżenica, jednak do tego sparingu nie dojdzie. Nie po raz pierwszy (oszczędzimy zanudzania przykładami z przeszłości) pogoniści zachowują się niepoważnie. Tym razem zostaliśmy poinformowani, iż trener stworzył własny zestaw rywali w okresie letnich przygotowań, a działacze kompletnie beztrosko całkowicie odmienny. Kabaret to mało powiedziane...

Tak czy inaczej mimo groteskowego zamieszania owego 17 lipca debrznianie wystąpią w spotkaniu towarzyskim, ale nie w Łobżenicy, a w Krajence, gdzie o 19.00 skonfrontują się z miejscową Iskrą.

W uzupełnieniu: ustalono godziny rozpoczęcia dwóch innych potyczek towarzyskich. Jutro, tj. 14 czerwca o 17.30 czerwono-niebiescy zaczną mecz z Sokołem w Wyczechach, natomiast w piątek 19 czerwca o 19.00 podejmiemy na Stadionie Miejskim Piasta Człuchów.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::