AKTUALNOŚCI
Lider, Rawys i Hubertus przyjadą na Puchar Lata24.06.2020r.
26 lipca odbędzie się na Stadionie Miejskim XXII edycja turnieju piłki nożnej seniorów o "Puchar Lata". Informując o programie gier towarzyskich zespołu Sławomira Słonki anonsowaliśmy oczywiście tę imprezę, lecz bez żadnych szczegółów. Dzisiaj możemy je przedstawić.

Czerwono-niebiescy zmierzą się w tradycyjnych zawodach poprzedzających inaugurację sezonu z Liderem Rychnowy, Rawysem Raciąż i Hubertusem Biały Bór. Lider to beniaminek słupskiej klasy A, mający w swoich szeregach m.in. kilku zawodników z przeszłością w nieistniejącym od 2015 roku Koralu Dębnica. Dotąd nie mieliśmy okazji konfrontować się z tym klubem w futbolu dorosłych, chociaż w przeszłości graliśmy z innym zespołem z miejscowości Rychnowy, a dokładnie z działającym przed laty Orłem. O tych spotkaniach przypomnimy szerzej w zapowiedzi turnieju pod koniec lipca. Rawys to przedstawiciel kujawsko-pomorskiej klasy A i w tym przypadku również czeka nas premiera w kontaktach z tą drużyną. Hubertus po rocznej pauzie (nie uczestniczył w rozgrywkach ligowych w edycji 2019/2020) wraca na piłkarską mapę województwa zachodniopomorskiego. Przed laty rywalizowaliśmy z tą ekipą i to właśnie w Pucharze Lata w 2005 roku.

W/w imprezę zorganizujemy w ramach realizacji zadania publicznego "Sport dla każdego - MKS dla gminy Debrzno 2020" dofinansowanego przez samorząd Grodu Dzika.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::