AKTUALNOŚCI
Kolejna odsłona "Wakacji z Akademią"30.06.2020r.
Kochasz piłkę nożną i nie chcesz spędzić okresu kanikuły w domu? Marzysz o karierze Messiego, Ronaldo, Lewandowskiego czy Milika? Wakacje z Akademią Piłkarską MKS Debrzno to doskonała okazja do czynnego wypoczynku i rozwoju umiejętności oraz idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy letnią labę chcą spędzić aktywnie. Nasza inicjatywa podobnie jak w latach 2018-2019 skierowana jest do wszystkich chłopców i dziewczynek w wieku 8-15 lat. W programie zajęć (20-24 lipca w godz.9.00-16.00 na Orliku przy Stadionie Miejskim oraz na samym stadionie) są treningi dostosowane do poziomu zawodników, nauka techniki piłkarskiej, testy sprawnościowe, zajęcia motoryczne oraz ogólnorozwojowe z trenerem personalnym, turnieje i mecze - rywalizuj i ciesz się grą!

Ponadto oferujemy szereg przeróżnych atrakcji, w tym między innymi: kino, ściankę wspinaczkową, spotkanie z dzielnicowym Posterunku Policji, turniej w tenisa stołowego oraz w piłkarzyki, turnieje w beach soccera, zbijaka i unihokeja, a także wiele innych konkursów oraz zabaw, które sprawią, że nie będzie ani chwili na przestój i znużenie.

"Wakacje z Akademią" składają się z dwóch treningów. Pierwszy - poranny, którego główną częścią jest motoryka oraz drugi - popołudniowy, który kształtuje u młodego zawodnika elementy techniczne. To jednak nie wszystko. Każdego dnia uczestnicy otrzymują też dwudaniowy posiłek oraz owoce. Posiłki przygotowywane będą przez podmiot zewnętrzny.

Co zyskuje dziecko uczestnicząc w wakacyjnych zajęciach? Doskonali walory piłkarskie, integruje się z rówieśnikami i zdobywa nowe znajomości, niezapomniane przeżycia i emocje, dzięki ćwiczeniom w grupie rozwija także umiejętności społeczne, poszerza wiedzę i zainteresowania, poznaje ducha sportu oraz rywalizacji, wyrabia nawyk dbania o własną kondycję fizyczną i zdrowie.

Nasze zajęcia to bezpieczeństwo (ubezpieczenie NNW uczestników), profesjonalni instruktorzy, pełna animacja czasu wolnego (z nami nuda nie ma najmniejszych szans!) i wysoki standard obiektów sportowych.

Opłata za udział w przedsięwzięciu wynosi 450 złotych, wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów: 783 682 320 lub 609 266 529. Zapisy potrwają do 10 lipca, liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 30. Zapraszamy!

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::