AKTUALNOŚCI
Za nami trzecie "Wakacje z Akademią"25.07.2020r.
Ci którzy wzięli udział na pewno nie uznają tego czasu za stracony. Przez pięć dni (20-24 lipca) realizowano intensywne treningi piłkarskie, były liczne atrakcje dodatkowe (m.in. ścianka wspinaczkowa, park linowy, beach soccer, piłkarzyki, tenis stołowy, ciekawe zajęcia w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, filmy w Kinie za Rogiem), a nawet wizyta Pana Policjanta, lecz nie dlatego, że ktoś coś "zmalował" i trzeba było szybkiej interwencji... Mateusz Komenda (kto pamięta, że jesienią 2007 roku był zawodnikiem ekipy seniorów MKS-u?!) uświadamiał po prostu naszą młodzież na temat wielu niebezpieczeństw czyhających na nich w trakcie letniego wypoczynku i w ogóle na co dzień.

23 młodych adeptów futbolu (w zdecydowanej większości to piłkarze wywodzący się z naszego klubu) znajdowało się pod opieką szkoleniową Pawła Władyczaka i Dariusza Piekarskiego, których wspierał Arkadiusz Lewenko. Smaczne posiłki serwowała kawiarnia "Manhatan" Teresy i Michała Gołębiowskich, dziękujemy!

Oto uczestnicy oryginalnej, już trzeciej w historii (poprzednio w 2018 i 2019 roku) wakacyjnej propozycji, której główną bazą był Stadion Miejski i znajdujące się nieopodal boisko "Orlik": Aleks Czyżykowski, Franciszek Drygalski, Adrian Grabka, Szymon Grochowski, Jakub Jaśkiewicz, Hubert Kaczmarczyk, Wojciech Kalla, Sebastian Kanecki, Bartosz Karbownik, Mateusz Kulicki, Pascal Lewenko, Remigiusz Nowak, Emil Paczkowski, Stefan Paprota, Antoni Pazdzioch, Michał Pliszka, Antoni Sadowski, Michał Szajgin, Szymon Szlaga, Marek Śledziński, Wiktor Wrzeszcz, Maja Zakrzewska i Tymon Zakrzewski.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::