AKTUALNOŚCI
Niedziela będzie dla Was - zapraszamy na Piknik Rodzinny Akademii Piłkarskiej02.09.2020r.
6 września 2020 roku (niedziela) w godz.12.00-14.30 na Stadionie Miejskim w Debrznie odbędzie się kolejna odsłona dorocznego Pikniku Rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS-u. Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH, którzy w przyjaznej, dobrej atmosferze zechcą spędzić ten czas z nami na sportowo. Naturalnie głównymi bohaterami będą dzieci i młodzież skupieni w klubie oraz ich rodzice, lecz formuła imprezy jest jak zawsze całkowicie otwarta, stąd zachęcamy do odwiedzenia obiektu także tych, którzy dopiero planują wstąpić w nasze szeregi, albo po prostu miłośników futbolu w wydaniu juniorskim.

Oczywiście przed nami stałe punkty programu, takie jak pasowanie na piłkarza, wyróżnienia dla zawodników, podziękowania dla darczyńców i sponsorów, fotografie drużyn oraz wspólna, uczestników pikniku, ale również strefa relaksu, stoisko CKST, coś na ząb (poczęstunek + ciasto), napoje i owoce. Ponadto kolejny raz we współpracy z firmą Aga-Toma z Barwic będzie można skorzystać ze zjeżdżalni, dmuchanego zamku, Bumper Balls, Foot Darta, skakańca oraz (i tu nowość) fotobudki, a po stadionie będą przechadzać się dwie maskotki.

Absolutnym novum stanowi występ mistrza tricków piłkarskich Dawida Pajora, który poprowadzi także warsztaty dla zawodników. To koniecznie trzeba zobaczyć!

Oprócz tego na imprezie będzie można nabyć książkę Arkadiusza Lewenko, współzałożyciela Akademii Piłkarskiej MKS-u zatytułowaną "Odruch plemienny", a będącą zbiorem ponad stu felietonów o tematyce sportowej publikowanych sukcesywnie na stronie internetowej www.mksdebrzno.pl. Cena to jedyne 20 złotych i (tu uwaga!) cały zysk z rozprowadzania publikacji zostanie przekazany na dalsze leczenie zmagającego się z ciężką chorobą byłego zawodnika MKS-u i pracującego wiele lat na Stadionie Miejskim Jerzego Wójcika.

Mamy nadzieję na dwie rzeczy: sprzyjającą pogodę oraz na to, że każdy znajdzie coś dla siebie w to niedzielne popołudnie. Zachęcamy do pojawienia się na ul. Sportowej 1 i wspólnej zabawy!

Piknik to część realizacji projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::