AKTUALNOŚCI
Gospodarze najskuteczniejsi w turnieju ośmiolatków21.09.2020r.
Kolejarz Chojnice zwyciężył w pierwszej w tym sezonie imprezie mistrzowskiej przeznaczonej dla juniorów F1, czyli zawodników urodzonych w 2012 roku (i starszych maksymalnie o dwa lata dziewczynek). Mali reprezentanci Grodu Tura odnieśli dwie wygrane i zremisowali 0:0 z naszym zespołem, prowadzonym przez Norberta Muchę.

Młodzi czerwono-niebiescy rozpoczęli rywalizację od porażki 0:2 z Piastem Człuchów, potem był wspomniany bezbramkowy remis z chojniczanami, a na koniec, w spotkaniu, które przyniosło najwięcej emocji, przegrali 1:2 z Czarnymi Czarne mimo, iż długo prowadzili 1:0 po golu zdobytym przez Szymona Kaczyńskiego.

Debiuty ligowe stały się w sobotnich zawodach udziałem Wojciecha Bednarka i Huberta Dunikowskiego. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i trzymanie kciuków za zespół!

Drugi turniej rundy jesiennej w tej kategorii wiekowej odbędzie się na Orliku przy Stadionie Miejskim w Debrznie w sobotę 10 października 2020 r. o godz.11.00.

Rezultaty meczów i zdobywca gola dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Czarni Czarne 3:0
Piast Człuchów- MKS Debrzno 2:0
Piast Człuchów- Czarni Czarne 2:4
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:0
MKS Debrzno- Czarni Czarne 1:2 (Sz. Kaczyński)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 3:1

MKS: Bednarek, Bielecki, Dunikowski, Jarosz, Sz. Kaczyński, Laskowski, Nylec, Obarzanek, Sz. Ogierman, Osięglewski, Wegner, Żłobecka

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::