AKTUALNOŚCI
Liczne debiuty najmłodszych29.09.2020r.
W ośmioosobowej kadrze dzieci, która stawiła się na turnieju mistrzowskim juniorów F2 (rocznik 2013 i młodsi) w Bytowie w sobotę 26 września aż sześciu zawodników MKS-u Debrzno to nowicjusze. Premierowe mecze stały się udziałem Jana Markiewicza, Wojciecha Obarzanka, Maksymiliana Ogiermana, Iwo Traczyka, Wiktora Wasyłyka i Alana Wosia. Jedynie dla Marceliny Obarzanek oraz Szymona Ogiermana impreza ligowa nie była debiutem.

Warto dodać, że w ósemce desygnowanej na plac gry przez trenera Krzysztofa Dudzica (także debiut) aż pięciu młodziutkich futbolistów to osoby urodzone w 2014 roku, a więc nominalnie młodsi o rok od wielu uczestników rywalizacji, a raczej piłkarskiej zabawy, bo głównie w tych kategoriach należy traktować omawiany turniej. Trudne to było doświadczenie dla emkaesiaków, którzy nie zdobyli gola, przegrali wszystkie trzy spotkania, lecz mimo to nie zwieszali głów, tylko ambitnie walczyli o każdą piłkę.

Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji wyjazdu Rodzicom, a szczególnie Michałowi Ogiermanowi i Kamilowi Wasyłykowi. Trzeci i ostatni jesienią 2020 roku sprawdzian odbędzie się w sobotę 17 października o godz.11.00 na obiekcie Kolejarza w Chojnicach.

Wyniki spotkań:

U-2 Bytów- Kolejarz Chojnice 1:0
Dolina Gałąźnia Wielka- MKS Debrzno 3:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 5:0
U-2 Bytów- Dolina Gałąźnia Wielka 1:2
MKS Debrzno- U-2 Bytów 0:3
Kolejarz Chojnice- Dolina Gałąźnia Wielka 2:3

MKS: Markiewicz, M. Obarzanek, W. Obarzanek, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Traczyk, W. Wasyłyk, Woś

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::