AKTUALNOŚCI
Znamy dalszą część kalendarza tenisistów stołowych06.10.2020r.
Od zdobycia jednego punktu w dwóch spotkaniach rozpoczęli rywalizację w IV lidze tenisa stołowego w sezonie 2020/2021 czerwono-niebiescy. Po remisie 9:9 w Miastku z rezerwami trzecioligowego Juniora MKS przegrał w Łupawie z Tęczą 4:10. Zaznajomiliśmy się wreszcie z dalszym rozkładem gier emkaesiaków w I rundzie, gdyż Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego ujawnił pozostałe daty przewidziane na rozgrywki mistrzowskie.

Debrznianie swój najbliższy mecz zagrają ponownie na wyjeździe, z ZSP Jedynką Bytów. Zaplanowano go na sobotę 7 listopada. Wcześniej, bo 17 i 24 października terminarz zakłada dla ekipy znad Debrzynki pauzę. Ostatnie dwie potyczki odbędą się natomiast w Debrznie, 21 listopada z C.S.T. Czarne oraz 5 grudnia z Granitem Koczała. Zastrzegamy, iż podane wyżej terminy meczów mogą ulec zmianie i jeśli tak się stanie, oczywiście umieścimy stosowną informację na ten temat.

Co ważne, po rozmowach z dyrekcją Szkoły Podstawowej (Dorota Matuszewska i Andrzej Rosiński) mamy zielone światło na korzystanie na potrzeby ligowych konfrontacji z hali sportowej, jednak obiekt nie będzie udostępniany publiczności.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::