AKTUALNOŚCI
380 pustych krzesełek w niedzielę...16.10.2020r.
Wczoraj premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej poinformował o nowych obostrzeniach w związku z zagrożeniem epidemicznym. Otóż m.in. od 17 października mecze piłkarskie w Polsce w strefach tzw. żółtej i czerwonej (nie ma obecnie powiatu, który nie byłby objęty jedną z omawianych dwóch) mogą się odbywać, lecz bez udziału publiczności.

Oznacza to dla nas na tę chwilę w największym skrócie, iż w spotkaniu klasy okręgowej seniorów MKS Debrzno- Sokół Wyczechy, które zostanie rozegrane 18 października 2020 r. o godz.15.00 na Stadionie Miejskim w Debrznie 380 krzesełek zainstalowanych na obiekcie pozostanie pustych. Wstęp na sektory gospodarzy i gości będzie niemożliwy i bardzo prosimy respektować te postanowienia. W praktyce natomiast rywalizację zawodników obydwu drużyn można zwykle oglądać z innych miejsc WOKÓŁ stadionu z zachowaniem dystansu społecznego i bywalcy potyczek w Grodzie Dzika doskonale o tym wiedzą...

Należy się spodziewać, że podobnie stanie się w przypadku pozostałych ligowych konfrontacji MKS-u zaplanowanych w tym roku przy ul. Sportowej, jeśli rzecz jasna dojdą w ogóle do skutku, biorąc pod uwagę niekorzystny rozwój sytuacji. Seniorską drużynę emkaesiaków czekają jeszcze później mecze z Piastem Człuchów, Myśliwcem Tuchomie i Wybrzeżem Objazda, a pamiętać należy, że mają grać u siebie również juniorzy C1 w I lidze wojewódzkiej, z Jaguarem Gdańsk i Pomezanią Malbork.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::