AKTUALNOŚCI
Halowe turnieje dziecięce zaplanowane na listopad i grudzień przełożone...24.10.2020r.
...na rok 2021. Taką wiadomość możemy już teraz przekazać miłośnikom juniorskiego futbolu pod dachem oraz przede wszystkim zawodnikom i Rodzicom. Szalejąca pandemia koronawirusa nie pozwala nam korzystać ze szkolnej hali w Debrznie, gdzie miało się odbyć sześć imprez dla młodych adeptów futbolu w cztery listopadowo-grudniowe weekendy. Aby całość miała sens w połowie października musiałaby ruszyć turniejowa machina, czyli zaproszenia do drużyn, kompletowanie list zgłoszeń, całość działań organizacyjnych itd.

Nie mamy co się łudzić, że sytuacja w najbliższych tygodniach ulegnie radykalnej poprawie, stąd decyzja o przeniesieniu zawodów o dwanaście miesięcy. Co ważne, środki mające być przeznaczone na to przedsięwzięcie mieliśmy zagwarantowane w ramach realizacji projektu finansowanego przez Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku (podobnie jak m.in. Piknik Rodzinny Akademii Piłkarskiej MKS-u, który odbył się 6 września) i niemal na pewno nie przepadną jako, że klub jest w trakcie aplikowania o tzw. zmianę terminu złożenia wniosku o płatność, co miałoby nastąpić dopiero w styczniu 2022 roku, czyli po zakończeniu imprez, które mamy nadzieję dojdą do skutku rok później niż przewidywano.

Niestety, na tę chwilę nie ma też widoków, aby dzieci z najmłodszych grup ćwiczących w Akademii mogły wkrótce realizować wraz z trenerami zajęcia w obiekcie przy ul. Królewskiej 8...

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::