AKTUALNOŚCI
Jest wygrana w juniorach E227.10.2020r.
Zawodnicy rocznika 2011 (i młodsi) zakończyli wczorajszym turniejem w Tuchomiu rundę jesienną. Zespół Norberta Muchy w ostatniej imprezie tej fazy zmagań mógł cieszyć się z premierowego zwycięstwa w sezonie, pokonując po dwóch bramkach Aleksa Czyżykowskiego i jednej Michała Bieszczada Piast Człuchów 3:0. W pozostałych meczach nie zanotowaliśmy zdobyczy punktowej, nie strzeliliśmy też gola, ale mimo to poniedziałkowy występ czerwono-niebieskich należy uznać za dużo bardziej udany niż poprzednie.

Dwoje zawodników przeżywało swoje ligowe debiuty (Maja Fąs i Daniel Urban), a trener ogółem dysponował tylko ósemką podopiecznych jako, że kilka innych osób z różnych przyczyn wypadło z kadry. Zawody wygrali gospodarze z Myśliwca Tuchomie, którzy zajęli również pierwszą lokatę na koniec I części rywalizacji. Małą niespodzianką była porażka Startu Miastko z Kolejarzem Chojnice, ale nie zmieniło to ostatecznej kolejności, gdyż miastczanie wywalczyli drugą pozycję jesienią, a chojniczanie trzecią.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu Rodzicom dzieci, czyli Patrycji Wasyłyk, Sławomirowi Fąsowi i Rafałowi Litwiniukowi.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek dla MKS-u:

Start Miastko- MKS Debrzno 3:0
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 4:0
Start Miastko- Myśliwiec Tuchomie 1:1
MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:0 (A. Czyżykowski 2, Bieszczad)
Myśliwiec Tuchomie- Kolejarz Chojnice 3:0
Piast Człuchów- Start Miastko 0:3
Myśliwiec Tuchomie- MKS Debrzno 5:0
Kolejarz Chojnice- Start Miastko 1:0
Piast Człuchów- Myśliwiec Tuchomie 0:6
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:0

MKS: Bieszczad, A. Czyżykowski, Maja Fąs, Lisowski, Litwiniuk, Pałubicki, Urban, A. Wasyłyk

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::