AKTUALNOŚCI
"Odruch plemienny" ciągle dostępny, zachęcamy do kupna publikacji-cegiełki! 04.11.2020r.
O wydaniu tej książki informowaliśmy na początku września, a jej oficjalna premiera miała miejsce przy okazji organizacji przez klub Pikniku Rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS-u. Zbiór ponad 100 felietonów o tematyce sportowej (głównie futbolowej, lecz nie tylko), regularnie od 2012 roku zamieszczanych w dziale "W samo okienko" na stronie internetowej www.mksdebrzno.pl, których autorem jest Arkadiusz Lewenko ukazał się w formie zwartego wydawnictwa, a wszystko to w jednym, niezwykle ważnym celu: pomoc dla zmagającego się już od ponad roku z ciężką chorobą byłego zawodnika i pracownika czerwono-niebieskich Jurka Wójcika.

Przypominamy, że to dodatkowy element akcji charytatywnej, jaka miała miejsce zimą 2020 r., gdy zbierano w Grodzie Dzika środki na leczenie m.in. właśnie Jurka. Książka spotkała się z dużą życzliwością odbiorców, nie tylko w Debrznie, ale także poza naszym lokalnym środowiskiem, tym bardziej więc warto zachęcić, aby ci, którzy jeszcze jej nie posiadają włączyli ów unikat do domowej biblioteczki. W zamian zyskacie ponad 350 stron lektury, a przede wszystkim dołożycie 20-złotową (to minimalna cena) cegiełkę do pomocy dla naszego Kolegi.

Publikacja czeka na odbiorców w biurze klubu przy Stadionie Miejskim codziennie od poniedziałku do piątku w godz.9.00-19.00, a w weekendy w trakcie meczów ligowych rozgrywanych przez MKS na Stadionie Miejskim. W razie wątpliwości czy pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę pod numerem telefonu 609 266 529.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::