AKTUALNOŚCI
Awans Olimpijczyka 01.12.2020r.
Zdobywca pierwszego miejsca po rundzie jesiennej w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej juniorów C1 (rocznik 2006 i młodsi) Olimpijczyk Kwakowo odniósł największy sukces w swojej historii, zwyciężając w meczach barażowych o prawo gry w Centralnej Lidze Juniorów z Salosem Szczecin. Drużyna z małej miejscowości z gminy Kobylnica pod Słupskiem w dodatkowych grach odniosła dwie wygrane, jednak ścieżka do promocji na najwyższy szczebel w kraju wcale nie była usłana różami.

Oto w Szczecinie podopieczni Krzysztofa Muellera triumfowali 2:0, lecz w spotkaniu rewanżowym, na boisku w Kwakowie bardzo szybko przeciwnicy odrobili straty, prowadzili 2:0 i byli na najlepszej drodze do przechylenia szali awansu na swoją korzyść. Olimpijczyk nie dał jednak za wygraną, zdobył trzy gole i zwyciężył 3:2. Gratulacje!

Osiągnięcie kwakowian będzie miało przełożenie na rozgrywki wiosenne w lidze, w której mają przyjemność rywalizować czerwono-niebiescy. Zespół Pawła Władyczaka rozegra w II części sezonu 2020/2021 czternaście, a nie piętnaście potyczek, bo Olimpijczyk zniknie z tabeli, a wszystkie pozostałe teamy będą mieć pauzę w terminarzu. W przypadku debrznian stanie się tak już w drugiej serii spotkań.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::