AKTUALNOŚCI
FIFA dla Krzysztofa Dudzica07.12.2020r.
Rok 2020, jeśli weźmiemy pod uwagę "normalne" mecze piłkarskie, został zakończony, a ligi halowej w tym sezonie nie będzie, lecz pozytywnie zwariowani na punkcie futbolu mimo to nie pozostają bezczynni. Dwanaście osób związanych z drużyną seniorów MKS-u (piłkarze i kibice) spotkało się w sobotnie popołudnie 5 grudnia w budynku przy Stadionie Miejskim, aby rozegrać turniej w popularną "FIFĘ". Wprawdzie redakcja www.mksdebrzno.pl zdecydowanie preferuje tradycyjne ganianie za futbolówką, ale przyznajemy, iż zawody były interesujące, a uczestnicy dobrze bawili się przy dwóch stanowiskach.

Zwyciężył Krzysztof Dudzic, czyli... pomysłodawca i główny organizator całości. W czołowej czwórce imprezy znalazło się ponadto miejsce dla naszej czerwono-niebieskiej młodzieży (Jakub Nykiel, Gracjan Wenda i Wojciech Marzec), a zaszczytną dwunastą pozycję wywalczył Marcin Wójtowicz, "oddelegowany" do rywalizacji przez środowisko kibicowskie. Tuż przed nim uplasował się obchodzący akurat dwudzieste urodziny Błażej Borucki.

Turniej z ramienia... FIFA bacznie obserwowali Norbert Mucha, Maciej Maślanyk i Przemysław Szczubiał, nie stwierdzając uchybień i potwierdzając, że wszystko odbyło się z poszanowaniem zasad fair-play...

Końcowa kolejność:

1. Krzysztof "Bugaj" "Messi" "Krzysiu" Dudzic (Chelsea Londyn)
2. Jakub "Rudy" Nykiel (FC Barcelona)
3. Gracjan "Gracek" Wenda (Real Madryt)
4. Wojciech "Marcyk" Marzec (Atletico Madryt)
5. Jakub "Kulin" Kuliński (Tottenham Londyn)
6. Kacper "Ciapek" Bielecki (Paris Saint-Germain)
7. Wojciech "Choja" Chojecki (Manchester United)
8. Kamil "Master" Masternak (Liverpool FC)
9. Wojciech "Marczao" Marczak (Bayern Monachium)
10. Patryk "Kleju" "Patryś" Klejdysz (Manchester City)
11. Błażej "Klamot" "Dembele" Borucki (Borussia Dortmund)
12. Marcin "Cypek" Wójtowicz (Juventus Turyn)

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::