AKTUALNOŚCI
Konkurs na Waszą interpretację herbu MKS-u potrwa dłużej15.12.2020r.
Ogłoszony 11 listopada przez nasz klub wespół z Przewodniczącym Rady Osiedla "Zielone Wzgórze" Wojciechem Chojeckim, a także licznym gronem partnerów i darczyńców konkurs plastyczny "Moja wersja herbu MKS Debrzno" w pierwotnym zamierzeniu miał trwać równy miesiąc, a jego finał przewidywaliśmy na okres przedświąteczny. Dzisiaj informujemy, że ze względów organizacyjnych dajemy wam dużo więcej czasu na wykonanie prac i dostarczenie ich do siedziby czerwono-niebieskich, czyli biura przy Stadionie Miejskim. Otóż ostateczny termin mija dopiero 18 stycznia, a zatem w pierwszym dniu po zakończeniu ferii zimowych.

Przypomnijmy, iż inicjatywa dotyczy dzieci ze szkół podstawowych, których dzieła będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy I, II i III, klasy IV, V i VI oraz klasy VII i VIII. W każdej z nich wyróżnimy po trzy najciekawsze prace, a oprócz tego przyznamy trzy specjalne nagrody dodatkowe. Jest o co walczyć, tym bardziej, że suweniry będą atrakcyjne, lecz na tę chwilę niech stanowią niespodziankę.

Regulamin konkursu stanowi załącznik do newsa z naszej strony internetowej który umieściliśmy w dniu 12 listopada, tam znajdziecie szczegóły akcji, a gdyby mimo to pojawiły się wątpliwości, pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 609 266 529. Przede wszystkim jednak zachęcamy do kreatywności i tworzenia oryginalnych interpretacji herbu emkaesiaków!

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::