SENIORZY
» Słupska klasa okręgowa grupa A - sezon 2020/21
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Sparta Sycewice 29 77 114-29 24 5 0
2. Lipniczanka Lipnica 29 59 88-43 18 5 6
3. Myśliwiec Tuchomie 28 59 74-37 17 8 3
4. Start Miastko 29 53 77-45 16 5 8
5. KS Gryf Słupsk 29 50 63-42 15 5 9
6. Kaszubia Studzienice 28 47 66-57 14 5 9
7. Bytovia II Bytów 28 46 84-40 14 4 10
8. Sokół Wyczechy 29 45 91-67 14 3 12
9. MKS Debrzno 29 43 81-61 12 7 10
10. Jantaria Pobłocie 28 39 51-46 11 6 11


» kolejka 22 - 01/02.05.2021
Sparta Sycewice0-0 Jantaria Pobłocie
1 maja, 13:00
MKS Debrzno5-0 Lipniczanka Lipnica
1 maja, 17:00
Bartłomiej Rutyna 2, Wojciech Taras, Michał Pacholik, Paweł Władyczak
Myśliwiec Tuchomie1-0 KS Gryf Słupsk
1 maja, 17:00
Krzysztof Szymanowski
Start Miastko4-0 Kaszubia Studzienice
1 maja, 14:00
Krzysztof Bryndal, Jan Garczyński, Przemysław Spalik, Oskar Dzięcioł
Bytovia II Bytów3-1 Sokół Wyczechy
1 maja, 13:00
Piotr Demko, Rafał Zagdan, Szymon Tochman- Łukasz Kościan
» kolejka 23 - 08/09.05.2021
Jantaria Pobłocie1-0 Start Miastko
9 maja, 13:00
Adam Mielewczyk
Bytovia II Bytów1-2 Myśliwiec Tuchomie
9 maja, 12:00
Szymon Tochman- Krystian Barra, Krzysztof Szymanowski
Lipniczanka Lipnica3-1 Sokół Wyczechy
9 maja, 14:00
Mateusz Cybula, Kamil Pranczk, Adrian Szultka- Maciej Winnicki
Kaszubia Studzienice2-2 Sparta Sycewice
8 maja, 15:00
Artur Rzepiński, samobójcza- Konrad Kiełczykowski 2
KS Gryf Słupsk3-1 MKS Debrzno
9 maja, 16:00
Jakub Mondrzejewski, Mateusz Barszcz, Jakub Kazior- Bartłomiej Rutyna
» kolejka 24 - 15/16.05.2021
Jantaria Pobłocie1-0 Kaszubia Studzienice
16 maja, 13:00
Kamil Iwanicki
Sokół Wyczechy0-2 KS Gryf Słupsk
15 maja, 13:00
Nikodem Ciechański, Jakub Kalinowski
MKS Debrzno5-3 Bytovia II Bytów
16 maja, 18:00
Krzysztof Szawarniak 3, Bartłomiej Rutyna, Dawid Kleist- Maciej Błaszkowski 2, Jakub Nowakowski
Sparta Sycewice2-2 Start Miastko
15 maja, 13:00
Łukasz Skierka 2- Krzysztof Bryndal, Wojciech Szuta
Myśliwiec Tuchomie1-1 Lipniczanka Lipnica
15 maja, 17:00
Krzysztof Szymanowski- Fabian Górski
» kolejka 25 - 22/23.05.2021
Sokół Wyczechy4-1 Jantaria Pobłocie
22 maja, 13:00
Maciej Jaroszyński 2, Krystian Szostek, Karol Dołgowski- Adrian Mielewczyk
Bytovia II Bytów1-1 Kaszubia Studzienice
21 maja, 19:00
Piotr Demko- Arkadiusz Gostomczyk
Start Miastko0-2 KS Gryf Słupsk
22 maja, 15:00
Kacper Grabarczyk, Nikodem Ciechański
Myśliwiec Tuchomie2-2 MKS Debrzno
23 maja, 17:00
Volodymyr Kaydrovych 2- Bartłomiej Rutyna 2
Sparta Sycewice3-0 Lipniczanka Lipnica
21 maja, 19:00
Krystian Klawikowski 2, Konrad Kiełczykowski
» kolejka 26 - 29/30.05.2021
Jantaria Pobłocie1-2 Myśliwiec Tuchomie
30 maja, 13:00
Kamil Iwanicki- Krzysztof Szymanowski, Volodymyr Kaydrovych
Lipniczanka Lipnica5-1 Start Miastko
30 maja, 14:30
Krzysztof Kropidłowski, Tomasz Szada Borzyszkowski, Fabian Górski, Artur Wojach, Łukasz Hering- Krzysztof Bryndal
Sparta Sycewice4-1 Bytovia II Bytów
29 maja, 13:00
Rafał Bobrowski 2, Łukasz Skierka, Damian Kopciński- Jakub Malich
Sokół Wyczechy2-3 MKS Debrzno
29 maja, 16:00
Karol Dołgowski, Krystian Szostek- Gracjan Wenda, Paweł Władyczak, Krzysztof Szawarniak
Kaszubia Studzienice3-4 KS Gryf Słupsk
29 maja, 16:00
Damian Jakubek 2, Michał Borzyszkowski- Kacper Grabarczyk 2, Łukasz Kowalik 2
» kolejka 27 - 03.06.2021
MKS Debrzno0-2 Jantaria Pobłocie
3 czerwca, 17:00
Dominik Stencel, Adam Mielewczyk
KS Gryf Słupsk0-3 Sparta Sycewice
2 czerwca, 18:00
Konrad Kiełczykowski, Łukasz Skierka, Radosław Terefenko
Kaszubia Studzienice4-3 Lipniczanka Lipnica
3 czerwca, 13:00
Damian Jakubek, Michał Borzyszkowski, Rafał Soldatke, Marcin Przytuła- Fabian Górski 2, Kamil Pranczk
Sokół Wyczechy2-2 Myśliwiec Tuchomie
3 czerwca, 16:00
Paweł Łacko, Karol Borek- Grzegorz Treder, Krystian Barra
Start Miastko5-1 Bytovia II Bytów
3 czerwca, 15:00
Przemysław Spalik 2, Krzysztof Guzowski 2, Oskar Dzięcioł- Kacper Sezonienko
» kolejka 28 - 06.06.2021
Lipniczanka Lipnica1-0 Jantaria Pobłocie
6 czerwca, 15:00
Artur Wojach
Myśliwiec Tuchomie1-1 Sparta Sycewice
6 czerwca, 17:00
Adrian Kluk- Łukasz Skierka
MKS Debrzno2-2 Start Miastko
6 czerwca, 17:00
Krzysztof Szawarniak, Paweł Władyczak- Przemysław Spalik, Oskar Dzięcioł
Bytovia II Bytów0-4 KS Gryf Słupsk
6 czerwca, 15:00
Patryk Wólczyński, Adam Świdroń, Wojciech Pawlina, Kacper Grabarczyk
Kaszubia Studzienice3-0 Sokół Wyczechy
vo
6 czerwca, 12:00
Michał Chirk- Paweł Łacko, Łukasz Kościan
na boisku 1:2, udział w drużynie gości nieuprawnionych zawodników
» kolejka 29 - 12/13.06.2021
Jantaria Pobłocie- Bytovia II Bytów
13 czerwca, 13:00
Start Miastko4-2 Sokół Wyczechy
12 czerwca, 16:00
Myśliwiec Tuchomie- Kaszubia Studzienice
13 czerwca, 19:00
KS Gryf Słupsk3-1 Lipniczanka Lipnica
12 czerwca, 13:00
Sparta Sycewice5-1 MKS Debrzno
12 czerwca, 17:00
» kolejka 30 - 19.06.2021
KS Gryf Słupsk- Jantaria Pobłocie
19 czerwca, 17:00
Kaszubia Studzienice- MKS Debrzno
19 czerwca, 17:00
Sokół Wyczechy- Sparta Sycewice
19 czerwca, 17:00
Lipniczanka Lipnica- Bytovia II Bytów
19 czerwca, 17:00
Start Miastko- Myśliwiec Tuchomie
19 czerwca, 17:00

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::