SENIORZY
» Słupska klasa okręgowa grupa B - sezon 2020/21
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
11. Piast Człuchów 28 44 76-70 13 5 10
12. Czarni Czarne 27 41 52-51 11 8 8
13. GTS Czarna Dąbrówka 28 38 44-56 11 5 12
14. KS Włynkówko 28 35 37-51 10 5 13
15. Wybrzeże Objazda 28 26 39-96 8 2 18
16. Echo Biesowice 28 25 60-62 7 4 17
17. Zawisza Borzytuchom 27 25 45-62 6 7 14
18. Barton Barcino 27 18 45-81 5 3 19
19. Leśnik Cewice 27 17 34-95 5 2 20
20. Chrobry Charbrowo 28 9 25-155 3 0 25


» kolejka 22 - 01/02.05.2021
Chrobry Charbrowo1-5 Piast Człuchów
1 maja, 11:00
Jarosław Janiszek- Sebastian Kluk 2, samobójcza, Nikodem Janas, Adam Kluk
Wybrzeże Objazda0-2 GTS Czarna Dąbrówka
1 maja, 17:00
Dawid Wdowczyk, Piotr Szczegielniak
Czarni Czarne1-2 KS Włynkówko
1 maja, 15:00
Łukasz Jakubowski- Bartosz Bukowski, Konrad Łabicki
Echo Biesowice1-4 Leśnik Cewice
1 maja, 16:00
Paweł Rynkiewicz- Mariusz Misiak 2, Miłosz Naczk, Przemysław Mosór
Zawisza Borzytuchom2-0 Barton Barcino
1 maja, 14:00
Mateusz Nogieć, Mateusz Nazarko
» kolejka 23 - 08/09.05.2021
Barton Barcino8-3 Chrobry Charbrowo
8 maja, 16:00
Tomasz Kuźmiński 3, Michał Retka 2, Janusz Chlib, Wojciech Bartkowski, Przemysław Bubnowski- Damian Grzeszkowiak, samobójcza, Karol Kiełtyka
Leśnik Cewice0-5 Zawisza Borzytuchom
9 maja, 17:00
Robert Kmiecik 2, samobójcza, Krzysztof Baumgard, Jakub Gostomski
Echo Biesowice2-3 Czarni Czarne
8 maja, 16:00
Robert Piasecki, Mariusz Bednarek- Oliwier Osiński, Paweł Wnuk-Lipiński, Łukasz Jakubowski
GTS Czarna Dąbrówka0-2 KS Włynkówko
9 maja, 12:00
Mateusz Świątek, Bartosz Bukowski
Piast Człuchów5-0 Wybrzeże Objazda
8 maja, 15:00
Sebastian Kluk 2, Kamil Woźniak 2, Arkadiusz Zachajczuk
» kolejka 24 - 15/16.05.2021
KS Włynkówko1-0 Chrobry Charbrowo
15 maja, 18:00
Rafał Kostka
Wybrzeże Objazda2-3 Echo Biesowice
16 maja, 17:00
Denys Dynysiuk, Przemysław Cyrankowski- Kamil Justka, Kamil Zeszutek, Krzysztof Wasilewski
Zawisza Borzytuchom0-0 Piast Człuchów
16 maja, 15:00
GTS Czarna Dąbrówka3-1 Barton Barcino
16 maja, 12:00
Dawid Wdowczyk 2, Oskar Cierzan- Dominik Lewiński
Leśnik Cewice2-3 Czarni Czarne
15 maja, 12:00
Marcin Siwy, Krzysztof Urban- Łukasz Jakubowski 2, Kacper Kaczmarek
» kolejka 25 - 22/23.05.2021
Chrobry Charbrowo1-5 Echo Biesowice
22 maja, 17:00
Damian Grzeszkowiak- Mariusz Feretycki 2, Kamil Justka, Paweł Rynkiewicz, Kamil Zeszutek
Zawisza Borzytuchom2-3 KS Włynkówko
23 maja, 15:00
Mateusz Nogieć 2- Bartosz Bukowski 2, Szymon Gołaszewski
Barton Barcino3-2 Wybrzeże Objazda
23 maja, 12:00
Bartosz Białek, Rafał Wólczyński, Dominik Lewiński- Radosław Cyrankowski 2
Leśnik Cewice2-5 Piast Człuchów
22 maja, 12:00
Dariusz Siwek, Przemysław Mosór- Szymon Rakowski 2, Jarosław Wójcik, Arkadiusz Zachajczuk, Sebastian Kluk
Czarni Czarne1-3 GTS Czarna Dąbrówka
22 maja, 15:00
Kacper Kaczmarek- Jakub Janikiewicz, Dawid Wdowczyk, Michał Biernat
» kolejka 26 - 29/30.05.2021
Zawisza Borzytuchom5-1 Chrobry Charbrowo
29 maja, 16:30
Jakub Gostomski 2, Robert Kmiecik, Krzysztof Baumgard, Jakub Świderski- Damian Grzeszkowiak
Echo Biesowice1-0 Barton Barcino
29 maja, 18:30
Robert Piasecki
Leśnik Cewice2-1 KS Włynkówko
30 maja, 14:00
Adam Zieliński, Przemysław Mosór- Konrad Łabicki
Czarni Czarne3-1 Wybrzeże Objazda
29 maja, 17:00
Łukasz Jakubowski 2, Kacper Kaczmarek- Rafał Wilga
Piast Człuchów5-2 GTS Czarna Dąbrówka
3 czerwca, 13:00
Kamil Woźniak, Szymon Rakowski, Jarosław Wójcik, Sebastian Kluk, Dominik Gołuński- Dawid Wdowczyk, Damian Zblewski
» kolejka 27 - 05/06.06.2021
Czarni Czarne3-0 Chrobry Charbrowo
vo
5 czerwca, 16:00
goście nie stawili się na zawody
GTS Czarna Dąbrówka1-1 Leśnik Cewice
6 czerwca, 12:00
Piotr Szczegielniak- Krzysztof Urban
Barton Barcino1-5 Piast Człuchów
5 czerwca, 16:00
Janusz Chlib- Sebastian Kluk 2, Szymon Rakowski 2, Maciej Świadek
Wybrzeże Objazda3-1 Zawisza Borzytuchom
6 czerwca, 17:00
Marcin Trukszyn 2, Radosław Cyrankowski- Krzysztof Baumgard
KS Włynkówko1-1 Echo Biesowice
5 czerwca, 17:00
Grzegorz Malinowski- Robert Piasecki
» kolejka 28 - 12/13.06.2021
Chrobry Charbrowo1-2 Wybrzeże Objazda
12 czerwca, 17:00
KS Włynkówko1-2 Piast Człuchów
12 czerwca, 17:00
Echo Biesowice0-2 GTS Czarna Dąbrówka
12 czerwca, 16:00
Zawisza Borzytuchom- Czarni Czarne
13 czerwca, 15:00
Leśnik Cewice- Barton Barcino
13 czerwca, 14:00
» kolejka 29 - 19/20.06.2021
GTS Czarna Dąbrówka- Chrobry Charbrowo
20 czerwca, 12:00
Piast Człuchów- Czarni Czarne
19 czerwca, 15:00
Wybrzeże Objazda- Leśnik Cewice
20 czerwca, 17:00
Barton Barcino- KS Włynkówko
19 czerwca, 16:00
Echo Biesowice- Zawisza Borzytuchom
19 czerwca, 16:00
» kolejka 30 - 27.06.2021
Chrobry Charbrowo- Leśnik Cewice
27 czerwca, 17:00
Czarni Czarne- Barton Barcino
27 czerwca, 17:00
GTS Czarna Dąbrówka- Zawisza Borzytuchom
27 czerwca, 17:00
Piast Człuchów- Echo Biesowice
27 czerwca, 17:00
KS Włynkówko- Wybrzeże Objazda
27 czerwca, 17:00

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::