zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Pomorzem Potęgowo środa 27 marca godz.12.25 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
JUNIORZY F2
poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 26 marca godz.16.00-17.00 hala SP Debrzno
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
SENIORZY › PUCHAR LATA
» XXI turniej piłki nożnej seniorów o "Puchar Lata" (04.08.2019r.)
Tabela:
1.
MKS Debrzno
9
8-3
2.
Krajna Sępólno Krajeńskie
6
11-4
3.
Tarnovia Tarnówka
1
4-8
4.
Jantar Pawłowo
1
2-10
Wyniki:
Krajna - Jantar 5:0 (3:0)
Kamil Pestka (9, 36), Paweł Zieliński (7), Kamil Mosek (20), Maciej Kaczmarek (25)
Sędziowali: Tomasz Gierszewski (Chojnice), Mariusz Hoppe (Chojnice), Dariusz Kojnecki (Wyczechy)
Składy:
MKS Debrzno
Sławomir Słonka, Kacper Bielecki, Błażej Borucki, Maciej Domański, Krzysztof Dudzic, Mariusz Góra, Damian Kamowski, Patryk Klejdysz, Wojciech Marczak, Wojciech Marzec, Kamil Masternak, Norbert Mucha, Sebastian Stalka, Wojciech Taras, Radosław Wójtowicz
Trener: Sławomir Słonka
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kamil Bryś, Szymon Bilski, Sławomir Borowicz, Maciej Kaczmarek, Łukasz Kozina, Mateusz Kwasigroch, Kamil Mosek, Paweł Nowak, Mirosław Ostrowski, Kamil Pestka, Paweł Zieliński, Mariusz Żychski
Trener: Dariusz Burkiewicz
Tarnovia Tarnówka
Jakub Szweda, Mateusz Ambryszewski, Michał Cochór, Bartłomiej Draszawka, Maciej Filip, Piotr Gorzkiewicz, Łukasz Grabski, Andrzej Łój, Maciej Starszak, Jakub Stawiszyński, Patryk Stawiszyński, Krystian Urbański, Paweł Wołąsewicz, Sebastian Wrzeszcz, Kamil Zawadzki
Trener: Krzysztof Gazarkiewicz
Jantar Pawłowo
Sławomir Zamożny, Filip Wasiłek, Jakub Fojuth, Mateusz Bienert, Radosław Borowicki, Krystian Borzyszkowski, Kacper Brzószczyk, Patryk Erdmann, Paweł Grzonkowski, Hubert Halik, Szymon Jutrzenka Trzebiatowski, Mikołaj Kosiedowski, Tomasz Mikołajczyk, Łukasz Pawełek, Kacper Stachewicz, Tomasz Stecko, Arkadiusz Szczepański, Paweł Śliwiński, Paweł Węglewski
Trener: Marek Klaybor