TENIS STOŁOWY
» IV liga, grupa A - sezon 2021/22
Lp.ZespółM.Pkt.Pkt.bilans Z.R.P.
1. C.S.T. Czarne 7 13 59-11 6 1 0
2. ZSP Jedynka Bytów 6 8 31-29 4 0 2
3. Junior II Miastko 8 7 37-43 3 1 4
4. MKS Debrzno 7 7 33-37 3 1 3
5. Wiking Rychnowy 7 5 29-41 1 3 3
6. Granit Koczała 7 2 21-49 0 2 5
» 1. seria
Junior II Miastko7-3Wiking Rychnowy
MKS Debrzno4-6ZSP Jedynka Bytów
Daniel Orłowski- Wiesław Płotek 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:8)
Lech Wrzeszcz- Krzysztof Babiński 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:9)
Sebastian Michno- Krzysztof Płotek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
Daniel Hnatczak- Jarosław Góra 0:3 (6:11, 2:11, 6:11)
Orłowski/Wrzeszcz- W. Płotek/Babiński 2:3 (5:11, 10:12, 11:9, 11:7, 7:11)
Michno/Hnatczak- K. Płotek/Góra 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 9:11)
Orłowski- K. Płotek 3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 11:6, 11:6)
Wrzeszcz- Góra 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
Michno- W. Płotek 2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 6:11, 5:11)
Adam Łukaszewski- Babiński 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
20.09.2021, 18:00
C.S.T. Czarne9-1Granit Koczała
» 2. seria
Wiking Rychnowy5-5Granit Koczała
ZSP Jedynka Bytów1-9C.S.T. Czarne
Junior II Miastko7-3MKS Debrzno
Tomasz Czutro- Daniel Orłowski 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
Adam Hasulak- Lech Wrzeszcz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
Kamil Sztobnicki- Sebastian Michno 2:3 (11:6, 11:8, 12:14, 5:11, 4:11)
Marcin Majewski- Daniel Hnatczak 3:1 (11:6, 14:16, 11:8, 11:5)
Sztobnicki/Majewski- Orłowski/Michno 3:0 (13:11, 11:9, 11:8)
Czutro/Kacper Niewiadomski- Wrzeszcz/Hnatczak 3:2 (11:9, 10:12, 9:11, 11:6, 11:4)
Czutro- Michno 3:2 (10:12, 5:11, 11:6, 13:11, 17:15)
Hasulak- Hnatczak 3:0 (11:7, 11;6, 11:6)
Sztobnicki- Orłowski 3:1 (11:5, 11:5, 11:13, 11:7)
Majewski- Wrzeszcz 0:3 (6:11, 2:11, 6:11)
25.09.2021, 17:00
» 3. seria
MKS Debrzno5-5Wiking Rychnowy
Daniel Orłowski- Leszek Jodaniewski 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
Lech Wrzeszcz- Tomasz Mikołajczak 3:0 (11:9, 11:2, 11:2)
Sebastian Michno- Jarosław Mikołajewski 3:0 (11:5, 15:13, 11:8)
Daniel Hnatczak- Paweł Pałubicki 2:3 (11:3, 11:1, 5:11, 8:11, 0:11)
Orłowski/Wrzeszcz- Jodaniewski/Michał Drejer 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
Michno/Hnatczak- Mikołajczak/Pałubicki 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
Orłowski- Mikołajewski 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
Wrzeszcz- Drejer 1:3 (12:10, 4:11, 7:11, 13:15)
Michno- Jodaniewski 2:3 (9:11, 14:12, 11:8, 3:11, 16:18)
Hnatczak- Mikołajczak 2:3 (5:11, 11:5, 11:6, 2:11, 8:11)
18.10.2021, 18:00
C.S.T. Czarne5-5Junior II Miastko
Granit Koczała2-8ZSP Jedynka Bytów
» 4. seria
Wiking Rychnowy4-6ZSP Jedynka Bytów
Junior II Miastko6-4Granit Koczała
MKS Debrzno3-7C.S.T. Czarne
Daniel Orłowski- Piotr Kostera 0:3 (8:11, 10:12, 11:13)
Lech Wrzeszcz- Eugeniusz Maśnik 0:3 (3:11, 6:11, 0:11)
Sebastian Michno- Mariusz Pogarzeff 1:3 (11:4, 6:11, 7:11, 8:11)
Mirosław Kisełyczka- Mirosław Żubertowski 3:0 (11:1, 11:3, 11:9)
Orłowski/Wrzeszcz- Kostera/Żubertowski 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Kisełyczka/Michno- Pogarzeff/Maśnik 2:3 (7:11, 11:4, 13:11, 9:11, 3:11)
Orłowski- Pogarzeff 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:9)
Wrzeszcz- Żubertowski 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)
Michno- Kostera 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)
Kisełyczka- Maśnik 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
06.11.2021, 09:00
» 5. seria
C.S.T. Czarne9-1Wiking Rychnowy
Granit Koczała4-6MKS Debrzno
Szymon Żynda- Daniel Orłowski 3:0 (11:5 11:7, 11:4)
Dariusz Antoniuk- Lech Wrzeszcz 1:3 (8:11, 3:11, 11:7, 4:11)
Ireneusz Brzoskowski- Sebastian Michno 3:0 (11:8 11:5, 11:7)
Ryszard Klepaczko- Mirosław Kisełyczka 0:3 (4:11, 5:11, 8:11)
Żynda/Brzoskowski- Orłowski/Wrzeszcz 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:6)
Antoniuk/Klepaczko- Kisełyczka/Michno 0:3 (4:11, 1:11, 7:11)
Żynda- Michno 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
Antoniuk- Kisełyczka 0:3 (2:11, 4:11, 4:11)
Brzoskowski- Orłowski 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)
Klepaczko- Wrzeszcz 1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 6:11)
20.11.2021, 12:00
w Miastku
ZSP Jedynka Bytów6-4Junior II Miastko
» 6. seria
Wiking Rychnowy6-4Junior II Miastko
ZSP Jedynka Bytów4-6MKS Debrzno
Krzysztof Babiński- Daniel Orłowski 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 8:11, 9:11)
Krzysztof Płotek- Mirosław Kisełyczka 0:3 (4:11, 7:11, 4:11)
Wiesław Płotek- Lech Wrzeszcz 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
Zbigniew Płotek- Sebastian Michno 3:2 (11:3, 4:11, 11:3, 2:11, 11:9)
Babiński/Z. Płotek- Orłowski/Wrzeszcz 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:8)
K. Płotek/W. Płotek- Kisełyczka/Michno 0:3 (3:11, 7:11, 5:11)
Babiński- Wrzeszcz 3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:5)
K. Płotek- Michno 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
W. Płotek- Orłowski 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 3:11)
Jarosław Góra- Kisełyczka 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 4:11)
25.11.2021, 20:00
Granit Koczała0-10C.S.T. Czarne
» 7. seria
Granit Koczała5-5Wiking Rychnowy
C.S.T. Czarne-ZSP Jedynka Bytów
MKS Debrzno6-4Junior II Miastko
Daniel Orłowski- Kamil Sztobnicki 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 9:11)
Mirosław Kisełyczka- Marcin Majewski 3:2 (6:11, 11:4, 11:5, 6:11, 11:7)
Lech Wrzeszcz- Tomasz Czutro 3:2 (12:10, 4:11, 7:11, 11:6, 11:8)
Sebastian Michno- Kacper Niewiadomski 2:3 (11:7, 9:11, 11:6, 9:11, 9:11)
Orłowski/Wrzeszcz- Sztobnicki/Czutro 0:3 (2:11, 9:11, 11:13)
Kisełyczka/Michno- Majewski/Niewiadomski 3:0 (11:8, 12:10, 11:3)
Orłowski- Czutro 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
Kisełyczka- Michał Ruciński 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
Wrzeszcz- Sztobnicki 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 4:11)
Michno- Majewski 3:1 (3:11, 11:5, 11:2, 12:10)
04.12.2021, 17:00
» 8. seria
Wiking Rychnowy-MKS Debrzno
09.12.2021, 18:30
Junior II Miastko0-10C.S.T. Czarne
ZSP Jedynka Bytów-Granit Koczała
» 9. seria
ZSP Jedynka Bytów-Wiking Rychnowy
Granit Koczała-Junior II Miastko
C.S.T. Czarne-MKS Debrzno
» 10. seria
Wiking Rychnowy-C.S.T. Czarne
MKS Debrzno-Granit Koczała
Junior II Miastko-ZSP Jedynka Bytów

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::