TENIS STOŁOWY
» III turniej o Grand Prix - sezon 2006/2007
Nieobecny w pierwszych dwóch turniejach "Grand Prix" Debrzna w tenisie stołowym Rafał Obara wrócił do gry w znakomitym stylu. Mimo mocnego przeziębienia potrafił zmobilizować się i pokazał klasę wygrywając w stawce 18 pingpongistów. Drugie miejsce zajął Sebastian Michno, na trzeciej pozycji znalazł się Sławomir Babiński.
Mecze trójki debrznian były ozdobą zawodów. Najpierw, w początkowej fazie turnieju (zawodników podzielono na cztery grupy gdzie rywalizowali każdy z każdym) Obara pokonał Babińskiego 3:2, a w piątym secie zwyciężył 12:10! Z kolei w pojedynku półfinałowym Michno wygrał także z Babińskim 3:2, choć jego rywal "wrócił z dalekiej podróży" w czwartym secie, wyciągając ze stanu 5:10 na 12:10! Wreszcie w finale Obara zwyciężył Michno również 3:2, mimo że przegrywał już 0:2 w setach i 4:6 w trzecim. Emocji zatem nie zabrakło, chociaż obsada zawodów tradycyjnie w tym roku nie była najmocniejsza. Tym razem nie stawili się w Debrznie prowadzący dotąd w klasyfikacji generalnej Sławomir Januszewski, Mariusz Matejek i Grzegorz Karbowiak, ale zapowiadają udział w ostatnim turnieju i ich dzisiejsza absencja nie wpłynie na szansę zdobycia dobrego miejsca na koniec cyklu (przypominamy, że najsłabszy występ każdego zawodnika i tak będzie "odrzucany").
Czwarty turniej, kończący cykl "Grand Prix" w sezonie 2006/07 odbędzie się 21 stycznia 2007 roku o godz. 10:00.